Video: modele Viktorija Vailda dejo un izrāda savas brangās krūtis

6 komentāri
Video: modele Viktorija Vailda dejo un izrāda savas brangās krūtis
INSTAGRAM

Modele, par Latvijas lielākajām krūtīm dēvētā Viktorija Vailda, nebeidz iepriecināt savus atbalstītājus ar draiskiem foto vai video. Šoreiz skaistule publiskojusi video, kurā redzama dejojam, un mūzikas ritmā kustinot savas apetītlīgās krūtis. Viktorija apzinās, kas padara viņu seksīgu, kā jāizrāda savs augums, lai iegūtu vēlamo reakciju!

Video pati Viktorija ievietojusi sociālajā tīklā ”Instagram” un dienas laikā to atzinīgi novērtējuši 750 modeles skaistuma cienītāji.

Tāpat skaistule saņem neskaitāmus komentārus, kuros tiek izteikti komplimenti viņas daiļumam. Dejošana kameras priekšā tiek pielīdzināta vēderdejai, tikai daudz seksīgākā formā.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ⭐️Victoria Wild⭐️ (@victoriawildofficial) on

Vīriešu kārtas fani novērtē Viktorijas dejotājas talantu un izsaka vēlmi iepazīties tuvāk.

Kārdinošajā, aicinošajā video skaistule redzama seksīgi kustoties mūzikas ritmā, izceļot savas krūtis, no kurām nevar atraut ne aci dejas laikā! Pateicoties roku kustībām, mīmikai netiek aizmirsts izrādīt arī formīgās lūpas.

Vairākas modeles video redzamās kustības var uzskatīt par ļoti neķītrām, tas viņas faniem aiz prieka liek noelsties!

Miniatūrais melnais krūšturis, rozā lūpas, smagnēja rotaslieta un brilles palīdz Viktorijai izskatīties kā “bargajai kundzei”.

 

6 komentāri