Video: Maksims Galkins traucas uz velosipēda un parāda Jūrmalas pludmales burvību

1 komentārs
Video: Maksims Galkins traucas uz velosipēda un parāda Jūrmalas pludmales burvību
instagram.com/maxgalkinru/

Humorists Maksims Galkins jau vairākas nedēļas bauda atpūtu Jūrmalā. Arī šoreiz slavenība ieradies Latvijā kopā ar sievu Allu Pugačovu un pāra četrus gadus vecajiem bērniem Ļizu un Gariku. Bieži vien video no brīvdienām zvaigzne publisko sociālajā tīklā “Instagram”.

Esot Latvijā, Galkins iemīļojis doties izbraukumos ar velosipēdu, vientuļi izbraukumi pa pludmali ir kļuvuši par slavenības ikdienu. Braukšana ar velosipēdu ir veids, kā sakārtot galvu un pavadīt laiku pie dabas, papildus vēl sportojot.

Šoreiz Maksims publiskojis video, kurā ļauj ikvienam atbalstītājam ielūkoties savā atpūtā. Humoristam galvā ir vējjakas kapuce, kura pasargā slavenību no lietus un saltā vēja. Kā nekā Galkins ierakstā paziņo, ka gaisā jau jūtams rudens.

Pie Pugačovas un Galkina viesojas Raimonds Pauls:

Уже в воздухе осень ?

A post shared by Максим Галкин (@maxgalkinru) on

Publiskotajā video aplūkojama skaistā Jūrmalas pludmale, ieraksts saņem neskaitāmus komentārus un komplimentus par dabas skaistumu, spēku un tikai Jūrmalai piemītošo šarmu.

Video parāda, ka pludmalē nav neviena cita cilvēka, bet baltie saulē apspīdētie viļņi, kopā ar humorista izvēlēto mūziku veido romantisma, brīvības noskaņu.

Humorists parāda arī savu fizisko sagatavotību, kā nekā viņš traucas ar velosipēdu kā vēja nests un viņa sejā nav manāmas noguruma, piepūles pazīmes.

Pugačova un Galkins ieradušies Jūrmalā:

1 komentārs