Video: Jaroslavs Barišņikovs un viņa partneris Kārlis izrāda jauno ”mīlas ligzdiņu”

11 komentāri
Video: Jaroslavs Barišņikovs un viņa partneris Kārlis izrāda jauno ”mīlas ligzdiņu”
YOUTUBE

Modes eksperts, modelis, pasākumu rīkotājs Jaroslavs Barišņikovs jau nepilnus trīs gadus ir attiecībās ar Kārli Sīli. Pirms mēneša pāris pārcēlušies uz jaunu mājvietu un labprāt to izrāda.

Jaroslavs un Kārlis izvēlējušies dzīvokli, kurā nav veikts eiroremonts un pat nedomā par šādu opciju, jo tas izbojās telpu īpašo auru.

Jaroslavs: ”Viendzimuma attiecības nevienu bērnu nav padarījušas par geju vai lesbieti, tādi mēs piedzimstam.”

”Gredzens ir atbildība, piederība, saikne. Simbols kopīgumam, uzticībai.” Jaroslavs Barišņikovs par attiecībām ar mīļoto vīrieti

Mīlniekiem ir jāizremontē ikviena no jaunās mājvietas telpām. Remonts rada daudz un dažādas iespējas, kā pavadīt mirkļus pašizolācijas laikā.

Vīrieši var plēst no sienām vecās tapetes, atbrīvot grīdu no senās padomju laika krāsas un palīdzēt telpām iegūt jaunu, skaistu izskatu.

Ideāla mājvieta ir būtiska pārim, jo viņi priekšroku dod palikšanai mājās, ne ballītēm. Protams, tiek apmeklēti kultūras pasākumi, bet jau daudz izvēlīgāk.

Īpaša nozīmē dzīvokļa iekārtošanai ir virtuvei. Modes eksperts labi gatavo un teju katru vakaru pārsteidz mīļoto ar gardiem ēdieniem.

Jaroslavs ir drošs, ka, pabeidzot remontu, dzīvoklis iemantos lielisku auru, izskatu un mājīgumu.