Vasaras ”karstāko” kadru apkopojums: latviešu slavenās dāmas ir ļoti seksīgas!

6 komentāri
Vasaras ”karstāko” kadru apkopojums: latviešu slavenās dāmas ir ļoti seksīgas!
instagram.com/leldedreimane/ instagram.com/actressagnesezeltina/ instagram.com/gintalapina/ instagram.com/ieva_florence/

Vasara straujiem soļiem tuvojas izskaņai, gaiss kļūst dzestrāks, un lapas kokos sāk palēnām dzeltēt. Šovasar saule mūs lutināja ar pamatīgu siltumu, līdz ar to latviešu slavenībām bija iespēja lutināt savus fanus ar seksīgām fotogrāfijām.

Sākoties rudens sezonai, vairāk neizdosies tik bieži redzēt savus mīļākos aktierus, dziedātājus, dizainerus, pasākumu vadītājus, modeles pikantos tērpos vai bikini.

Lai vakaros sildītu sirdis un ļautu atcerēties vasaru, portāls Skaties.lv ir apkopojis latviešu slavenību vasaras “karstākos” foto.

Šovasar īpaši dāsni ar nebēdnīgām, seksīgām fotogrāfijām bija modele Ginta Lapiņa, modele Karlīna Caune, aktrise Agnese Zeltiņa un blogere Agnija Grigule.

Visas nosauktās dāmas teju katru vasaras nedēļu iepriecināja fanus ar seksīgām fotogrāfijām.

Visas daiļā dzimuma pārstāves parāda, ka no sava auguma nav ko kautrēties, ka jāmīl sevi un nav vasarās jāslēpjas zem platiem, bieziem apģērbiem.

Dāmas fotogrāfijas uzņēmušas gan atvaļinājumu laikā laiskojoties pludmalēs vai pie baseiniem, gan nesmādējot mūsu pašu pludmales.

6 komentāri