Vasara ir iecienītākais makšķerēšanas laiks! Slavenības steidz iemēģināt makšķeres

Pievienot komentāru
Vasara ir iecienītākais makšķerēšanas laiks! Slavenības steidz iemēģināt makšķeres
INSTAGRAM

Pavasaris, vasara ir ikviena makšķernieka iecienītākie gadalaiki. Var nodoties hobijam un pie reizes baudīt putnu dziesmas, saules starus un iegūt perfektu iedegumu. Arī Latvijas mērogā pazīstami kungi un dāmas siltajos gadalaikos pievēršas lieliskajam hobijam – makšķerēšanai.

Tiklīdz ledus ir nokusis un iespējams ar laivu izbraukt upē, ezerā vai jūrā, daudzi makšķerēšanas mīļotāji nespēj sagaidīt, kad paliks siltāks un to varēs komfortabli īstenot.

Makšķerēšanas entuziasta Ata Zviedra sapnis ir noķert Latvijā lielāko asari

Jau vairākus gadus mūziķi Reinis un Maija Sējāni, kā arī aktieri Gints Grāvelis un Ērika Eglija makšķerēt dodas gluži kā uz romantisku randiņu. Tā ir iespēja pabūt pie dabas, izbēgt no apkārtējās burzmas un baudīt divvientulību.

Dziedātāji Atis Zviedris, Guntis Veits un ballīšu guru [Ex] Da Bass ir lieli makšķerēšanas cienītāji. Tiklīdz iespējams iemest makšķeri ūdenī, tā mākslinieki jau redzami pie dabas krūts. Slavenības pārspējuši dažādus makšķerēšanas rekordus un hobiju uzskata kā lielisku atslābināšanās veidu.

Foto: skaistais aktieru pāris Ērika Eglija un Gints Grāvelis iepazīst noslēpumaino Latgali

Arī grupas ”Baritoni” dalībnieki Ingars un Artūrs Puncuļi ir iecienījuši brīvos mirkļus pavadīt makšķerējot. Brāļiem tā ir iespēja ne tikai pašu rokām sagādāt gardas vakariņas, bet arī sacensties savā starpā.

Televīzijas personība Aivis Ceriņš par galveno makšķerēšanā uzskata meditāciju pašam ar sevi. Zivis ir laba lieta, bet viņām nav žēl savu lomu palaist atpakaļ upē.

Dziedātājs Andris Ērglis zivju ķeršanas mākslu uzskata par draugu padarīšanu, tāpēc makšķerēt dodas kopā ar draugu. Vīrieši var parunāties un piedevām lietderīgi pavadīt laiku.