”Var pienākt diena, kad brauc mājās un Latvija ir slēgta.” Gundega Skudriņa paspējusi atgriezties dzimtenē

0 Komentāru
”Var pienākt diena, kad brauc mājās un Latvija ir slēgta.” Gundega Skudriņa paspējusi atgriezties dzimtenē
INSTAGRAM

Pasākumu organizatore Gundega Skudriņa baudījusi brīvdienas Indonēzijā, kad uzliesmojis “Covid-19” un visas no vīrusa izrietošās sekas. Milzu stress, adrenalīns, bet ceļotājai tomēr izdevās atgriezties mājās, pirms tiek slēgtas robežas.

”Kontrastiņi. Ar dažu stundu, milzu stresa un adrenalīna pieplūduma starpību. Ha! Nemaz nezināju, ka kādreiz var pienākt tāda diena, kad brauc mājās un Latvija var būt slēgta. Izrādās var!” sociālajos tīklos raksta Gundega.

Pasākumu organizatore paziņo, ka četras reizes mainījusi, pārpirkusi biļetes, lai atgrieztos mīļajās mājās.

Priecīga par to Gundega nav bijusi – stresa pārpārēm, un viņa varējusi arī nepagūt atgriezties.

Tomēr sabiedrībā zināmajai personai šķiet, tas ir gudrākais lēmums, lai kaut kā šo visu trakumu regulētu.

”Likās, ka robežas aizslēgs uzreiz un tad palikšu pusceļā. Tāpēc, es kā jau es, sadomāju plānu B, ja jādzīvo Stambulā, plānu C kā atbraukt pa citiem ceļiem un plānu D, ja jāpaliek Indonēzijā. Pats galvenais ir nezaudēt optimismu un rīcībspēju,” raksta Gundega.

Gundega priekšdienām uzzinājusi, ka ar vienu plastmasas bankas karti līdzi ir par maz, bankomāts var “norīt”, vajag, lai “mēle ir mutē”.

Pateicoties neziņai un stresiņam, viņa sastapusi jaunus cilvēkus, uzzinājusi daudz jauna, un visādi citādi ieguvusi jaunu pieredzi. Cilvēki ir ļoti atbalstoši un pretimnākoši.

”Kas notiek lidostās? Pēc maniem vērojumiem, cilvēki diezgan atbildīgi un mierīgi. Ļoti daudzi nēsā maskas, nečupojas pūļos. Trijās no lidostām, kurās pabiju, mēra temperatūras (Rīgas lidostā gan to nedarīja), tualetes tiek tīrītas daudz un bieži, daudzviet izvietoti dezinfekcijas līdzekļi. Milzu stresu nemana, piesardzību gan,” analizē Gundega.

Tā pasākumu organizatore laimīgi nokļuvusi mājās, lai atdotu pati sevi lielajai karantīnai. To Gundega sauc par pārbaudījumu savai enerģiskajai dabai! Kas absolūti jauns un nepieredzēts!

”Tik daudz brīva laika man vēl nekad nav bijis. Sākam jaunu dzīvi! Lai visiem veselība, un visi, kuri vēl steidz mājup, lai pagūst, kamēr atslēga nav priekšā! Veiksmi!” nobeidz Gundega.

0 Komentāru