Vakariņas restorānā, nakšņošana viesnīcā, austeres un šampanietis! Katrīne Sauliete nosvin gadu attiecībās

5 komentāri
Vakariņas restorānā, nakšņošana viesnīcā, austeres un šampanietis! Katrīne Sauliete nosvin gadu attiecībās
INSTAGRAM

”Influencere”, uzņēmēja, divu meitu mamma Katrīne Sauliete un pilots Pēteris Vasiļevskis pagājušā gada maijā uzsāka savas attiecības, kas radīja plašu ažiotāžu. Nu mīlnieki grezni nosvin gadu mīlestībā. Lai svētki būtu īpaši pāris neskopojās ar līdzekļiem.

Par gada attiecību jubileju Katrīne paziņoja sociālajā tīklā ”Instagram”, publiskojot skaistu pāra kopbildi un “īsos stāstus” no svinībām.

Torte, divvientulība un šampanietis! Katrīne Sauliete svin 36. dzimšanas dienu

Katrīnes Saulietes mīļotais Pēteris atradis lielisku saskaņu ar viņas jaunāko meitu

Mīlnieki ir redzami pludmalē kaislīgi skūpstoties, tas atgādina pāra pirmos randiņus, kas notika pludmales kafejnīcās.

Katrīni un Pēteri attiecību jubilejā sveic Indra Salceviča, Liene Greifāne, Edgars Toretto un daudzi citi ”influenceres” atbalstītāji, rakstot komentārus.

”Laimīgu gadadienu. Mēs esam laimīgi,” raksta Katrīne, ierakstam pievienojot sarkanas sirdis.

Mīlnieki īpašo dienu pavadīja divatā, gan priecājoties par pludmali, sauli, daloties pirmo randiņu atmiņās, gan baudot lielisku ēdienu vienā no Jūrmalas restorāniem, kas apkalpoja tikai pāri.

Jubileja tika nosvinēta ar steikiem, austerēm, šampanieti, ko pavadīja lieliska noskaņa, un Katrīnes iemīļotās dziesmas.

Vakaru mīlnieki noslēdza vienā no Rīgas viesnīcām, kas izvietota Daugavas krastā, romantiskais skats no balkona sajūsmināja Katrīni.

Gadu attiecībās ar Pēteri Katrīne sauc par fantastiskāko gadu savā dzīvē.

Uzsākot attiecības, daudzi bija skeptiski noskaņoti par to noturību, kā nekā Pēteris ir septiņus gadus jaunāks par Katrīni. Ar lielisku, mīlas pilnu gadu mīlnieki pierāda savu jūtu noturību.

Foto: Katrīne Sauliete padara sevi vēl daiļāku, veicot mikropigmentāciju lūpām