Vai Liene ”nočiepusi” Madaras Kivičas drēbes? Aizkaitināts Kivičs publisko skarbu paziņojumu Madarai

Svētdienas pēcpusdienā internetā izcēlies pamatīgs ļembasts, kura epicentrā atkal Andris Kivičs, viņa mīļotā Liene Skulme, sieva Madara un nu jau arī kāds it kā Madaras mīļākais Edvards. Madara Kiviča internetā devusi mājienu, ka Liene pievākusi viņas drēbes, un Andra mērs ir pilns.

Atpakaļ uz rakstu

55 komentāri

 • Jānis

  Jānis

  Pazinu Kiviču pāri - Madara savā dzīvē nevienu lietu nav nopirkusi, viņai tikai vajadzības, Andris viņai nopirka VISU, ieskaitot džemperus un zobus. Tā kā šādi komentāri no Madaras ir totāla nepateicība. Ja Andris gribētu, viņš varētu pilnīgi visu no viņas savākt, jo viņai bija tikai vajadzības un kaprīzes, fitness un šmotkas.
 • Jezups

  Jezups

  Tas Kivics ists idiots sita apkezities pa visu Latvijai tur toc jabut pilnigam debilam
 • Kaadas....

  Kaadas....

  Varētu jau kautko piebilst, bet... Šķiet, ka "kivičs" drīz kļūs par lamuvārdu. "Tu kā tāds kivičs- sievas džemperus zodz un brūtēm atdod..."
 • S.

  S.

  Madara liela!Paskat kàds augums viņai tagad ir.
  Paskaties uz sevis Andri tieviņais :)ha ha
  Sataisi Lienei bèrnus tad paskatìsimies kàds tad bùs Lienes ķermenis.
  Es nesaprotu kàpèc nevar izšķirties un viss beigta balle,nè ņemàs un ņemàs.
 • F
 • Laura
 • Bija vairāk bilžu ar džempi

  Bija vairāk bilžu ar džempi

  Vispār jau Madara bija ievietojusi vairāk bilžu ar sevi džemperī zem Andra posta (to Madaras komentāru, acīmredzot, viņš izdzēsa) no vairākiem rakursiem, kas ļauj pilnībā salīdzināt džempjus. Džemperis, kas mugurā Madarai atpūtā un tas džemperis, kas mugurā Lienei, ir mats matā vienādi. Pat muļķim bija 100% redzamas, ka pat tik sīkas nianses kā auduma nodiluma veids, garums, krāsojums ir mats matā...visas sīkās nianses. Njā, žēl, ka tāda necieņa pret cilvēku ar ko (lai arī pagātē, bet...) veidojis ģimeni.
  • Nezināms

   Nezināms

   Šim rakastam ir pievienoti 4ri foto. Salīdzinot tajos redzamās jakas, var redzēt ka tas ir atšķirīgas.
   • Nu

    Nu

    Šim rakstam ne tuvu nav pievienotas normālas foto (tādas, kuras patiešām var salīdzināt) kādas ir Madaras rīcībā. Turklāt, ja atver acis platāk vaļā un kaut drusku ir saprašana par ķermeņa uzbūvi un to, ka, jakas audums mēdz ielocīties vai nebūt pilnībā redzams, ja fotografējoties priekšā roka. Ai, bet kam es to tagad skaidroju... Ja nav pielekšanas, tad nav.
 • Kivics
 • Es

  Es

  Madaru,cik kopaa esam bijushas-es visu laiku esmu apbriinojudi Tevi no 1.dienas,kad sagaajies kopaa ar shaadu cilveeku kaa Kivich... ? kur veel kaazas un beerni... Super,ka Tev tagad sava muuzha laimiite-beerninji,bet.... ne ar iisto viirieti... jo katru reizi kaa tad KUILIS ir kopaa ar kaadu,taa sataisa beernus un izskiras... un tad aprunaa bijushaas sievas!!! Saules Muuzhu nodziivot tam KUILIM ar savu miiljoto... ???
 • Anonims

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!