Vai Liene ”nočiepusi” Madaras Kivičas drēbes? Aizkaitināts Kivičs publisko skarbu paziņojumu Madarai

55 komentāri
Vai Liene ”nočiepusi” Madaras Kivičas drēbes? Aizkaitināts Kivičs publisko skarbu paziņojumu Madarai
FACEBOOK

Svētdienas pēcpusdienā internetā izcēlies pamatīgs ļembasts, kura epicentrā atkal Andris Kivičs, viņa mīļotā Liene Skulme, sieva Madara un nu jau arī kāds it kā Madaras mīļākais Edvards. Madara Kiviča internetā devusi mājienu, ka Liene pievākusi viņas drēbes, un Andra mērs ir pilns.

Viss sācies, kad Andris un Liene sociālajos tīklos ievietojuši foto, kur pozē saskaņotos džemperos. Bildi komentēt steigusi Madara.

”Un es domāju, kur palika mūsu ģimenes džemperīši. ”Kruta”,” pie bildes pierakstījusi Madara. Internetā izcēlusies īsta jezga par to, ka Liene Madarai ”atņēmusi” ne tikai vīru, bet pat drēbes.

Kivičs ievietojis sociālajos tīklos mazu video, kurā paskaidro faniem, ka notikušais ir pārpratums. Viņš atklāj, ka pašam mugurā ir Nepālas stila jaciņa, ko mūziķis jūnijā iegādājies Londonā. Līdzīgu jaku viņš toreiz nopircis arī Madarai.

Savukārt Lienes jaka pirkta pirms divām nedēļām Berlīnē.

”Madara, es nezinu, kur tu esi pad***usi savu jaku, paprasi savam jaunajam draugam, savam mīļākajam Edvardam, lai viņš tev nopērk vietā,” paziņo aizkaitinātais Kivičs.

”Liene nevalkā manas bijušās sievas drēbes, jo viņai ir pašai savas drēbes! Man arī patīk doma, ka es varētu bijušās sievas drēbes vilkt mugurā Lienei, kura, pirmkārt, ir “sīka” salīdzinot ar lielo Madaru, tad kopā ar Lieni fotografēties un likt bildes feisītī…WTF?” tā Andris.

Skaties.lv piedāvā faniem pašiem salīdzināt ”skandalozos” džemperus un izlemt, kam taisnība. Jāpiebilst, ka līdzīga stila džemperīši ir arī Kiviču meitiņām.