”Vai fakts, ka esmu ielūgta uz prezentāciju, liecina par mana maka biezumu?” Indra Slaceviča atklāj, vai dzīvo luksusa dzīvi

1 komentārs
”Vai fakts, ka esmu ielūgta uz prezentāciju, liecina par mana maka biezumu?” Indra Slaceviča atklāj, vai dzīvo luksusa dzīvi
INSTAGRAM

Modes eksperte Indra Salceviča cenšas iedvesmot korpulentas dāmas mīlēt sevi, pieņemt savu ķermeni un justies skaistām. Indra sociālajā tīklā “Instagram” saņēmusi vēstuli no kādas dāmas, un tajā tiek iztirzāta viņas ”greznā” dzīve.

“Tev ir luksusa dzīve! Ceļojumi, dārgi restorāni un tā tālāk. Mana dzīve ne tuvu nav tavai – es krāju naudu četrus mēnešus, lai nopirktu trauku mazgājamo mašīnu!” atbalstītāja raksta Indrai privātā vēstulē.

 

View this post on Instagram

 

“Tev ir luxus dzīve! Ceļojumi, dārgi restorāni un tā tālāk. Mana dzīve ne tuvu nav tavai – es krāju naudu četrus mēnešus, lai nopirktu trauku mazgājamo mašīnu!” Šādi uzrakstīja kāda sekotāja man privātajā vēstulē. Es ilgi lauzīju galvu! Kas mani vairāk pārsteidza – šādi apgalvojumi vai fakts par vēstuli? Es, protams, kā cilvēks, kurš tendēts analizēt, sāku domāt… Vai fakts, ka esmu ielūgta uz zīmola prezentāciju, liecina par mana maka biezumu? Vai ilgi plānots ceļojums ir luxus pazīme? Un, ja arī man būtu šāda luxus dzīve, kāpēc lai kāds to apspriestu? Reizēm es saņemu jautājumus – kā Tu pelni naudu? Nu tā “luxserīgi” dzīvojot! Bet, ja godīgi, kas tas ir ar tiem cilvēkiem? Kāpēc tik ļoti gribas domāt par citiem, ne sevi? Tik ļoti gribas zināt labāk par tevi! Tik ļoti gribas ticēt savām hipotēzēm! Neinteresanta dzīve vai vēlme salīdzināties? P. S. Starp citu, man nav trauku mazgājamās mašīnas! #pārdomas #kritiskādomāšana

A post shared by Indra Salcevica (@indrasalcevica) on

Indra ilgi lauzījusi galvu par to, kas viņu vairāk pārsteidz – apgalvojums vai pats vēstules fakts? Tā kā modes eksperte ir cilvēks, kurš tendēts analizēt, viņa sākusi domāt.

”Vai fakts, ka esmu ielūgta uz zīmola prezentāciju, liecina par mana maka biezumu? Vai ilgi plānots ceļojums ir luksusa pazīme? Un, ja arī man būtu šāda luxus dzīve, kāpēc, lai kāds to apspriestu?” aizdomājas Indra.

Reizēm Indra saņemu jautājumu – kā tu pelni naudu? Nu tā “lukserīgi” dzīvojot!

Stiliste Indra Salceviča nekautrējas no savām formām un kaila dodas peldēties

Modes pazinēja nesaprot, kas notiek ar cilvēkiem, kāpēc viņiem tik ļoti gribas domāt par citiem, ne sevi?

”Tik ļoti gribas zināt labāk par tevi! Tik ļoti gribas ticēt savām hipotēzēm! Neinteresanta dzīve vai vēlme līdzināties?” ierakstu turpina Indra.

Beigās divu dēlu māmiņa piebilst, ka viņai mājās gan nav trauku mazgājamās mašīnas.