Vai brangā dekoltē zona netraucē naktsmieram? Skaidro Viktorija Vailda

13 komentāri
Vai brangā dekoltē zona netraucē naktsmieram? Skaidro Viktorija Vailda
INSTAGRAM

Par Latvijas lielākajām krūtīm dēvētā modele Viktorija Vailda lepojas ar ļoti kārdinošu dekoltē zonu, kura liek jukt prātā nevienam vien kungam. Modele atklāj vai lielas krūtis netraucē naktsmiegam.

Skaistās modeles atbalstītāji sazinājās ar Skaties.lv redakciju, lai uzdotu jautājumus par Viktorijas gulēšanas paradumiem.

Vairākiem skaistules atbalstītājiem liekas, ka Viktorija nespēj gulēt uz vēdera, jo viņai traucē krūtis. Tāpat arī uz muguras, jo krūšu svars spiež uz krūškurvi un var nosmacēt. Skaistule atklāj patiesību.

”Vairs nav modē būt tievām.” Viktorijas Vaildas padomi dāmām pirms bikini sezonas

”Kopš uztaisīju krūtis, nekas nav mainījies. Guļu kā līdz šim – uz sāniem. Man nekad nav paticis gulēt uz muguras vai vēdera. Tagad guļu labāk, visu laiku sajūta, ka guļu kopā ar diviem lācīšiem, uzreiz labāks miegs,” skaidro Viktorija.

Runājot par sauļošanos un gulēšanu uz vēdera, Viktorija sākumā smiltīs izrok tādu kā bedri krūtīm un tad apguļas smiltīs, bedrīte jārok arī guļot uz muguras, lai pēcpusei būtu vieta.

Tomēr parasti viņa izvēlas sauļoties sauļošanās krēslā, bet mugura nosauļojas sēžot vai pastaigājoties.

”Man nav tik milzīgas kūtis, lai, guļot uz muguras, būtu grūti elpot. Man katra krūts sver tikai 2.5 kilogramus, tātad viņas nesaspiež elpceļus,” tā Viktorija.

Modele domā, ka par smacēšanu vairāk jādomā dāmām, kurām ir lieli vēderi.

”Fani visu laiku jautā, kad taisīšu vēl lielākas krūtis? Latvijā ir kautrīgi vīrieši, nespēj skaļi pateikt, ka viņiem patīk lielas vai super lielas krūtis. Toties ārzemēs vīrieši nesapņo, bet pasaka skaļi, ka vēlētos sievieti ar lielām krūtīm,” smejas Viktorija.

Arī vīrieši no Latvijas Viktorijai izsaka komplimentus, raksta vēstules un parāda savas patiesās vēlmes un skaistuma ideālus.

Runājot par vēl lielākām krūtīm pagaidām skaistule ir apmierināta ar savu ārējo veidolu un nedomā par krūšu palielināšanu.

“Domāju par savu veselību, mugurkaulu. Pagaidām tikai mazu krūšu īpašnieces var pasūtīt implantus, kuri ir par 30% vieglāki nekā pierasts. Lielu krūšu īpašniecēm šāda ekstra nav pieejama. Ja būs iespēja iegūt lielākas krūtis, kuras svērs mazāk, es uztaisīšu operāciju, ja nebūs -priecāšos par savu izskatu, tādu, kāda esmu tagad,” nobeidz Viktorija.

13 komentāri