Veselīga dzīvesveida ekspertes Anitas Pužules ieteikumi, ko ēst, lai stiprinātu imunitāti

Fitnesa trenere, skaistumkaraliene, masiere, veselīga uztura lietpratēja Anita Pužule apzinās, ka ”Covid-19” laikā īpaši aktuāls ir imūnsistēmas jautājums – ko varam darīt savā labā, kā sevi pasargāt?

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

 • Optimiste

  Optimiste

  Piekristu tavam viedoklim, ja rakstā būtu ieteikumi lietot medicīnisku preperatus, bet šoreiz rakstā nesaskatu neko aizdomīgu vai neveselīgu. Ieteikumi ir pārtika un ne ķīmiski savienojumi. Proti, nevienu ne piespiež, bet iesaka. Turklāt, iesaka lietot to, ko liela daļa tāpat ikdienā lieto - augļi, dārzeņi, zivis, gaļa, rieksti. Atkarīgs - vai tev uz kādu no šiem produktiem ir alerģija, bet zinot to, tu taču tāpat nesākšu to lietot uzturā?! Ēst veselīgi, nenozīmē likt tev dzert nezināmas izcelsmes zāles.
 • bezpriģels

  bezpriģels

  Vai tad šī Pūžule ir mediķe, ka uzdrīkstas dot norādījumus kādus viramīnus cilvēkiem jālieto?! D un B vitamīna līmenis ir noteikti jāpārbauda pirms tā lietošanas, nevis paklausot kaut kādas Pūžules ieteikumiem jāsāk tie lietot. Tā var sabendēt organismu pavisam.
  Tagad jau visādi idioti lien no stūriem ārā un dod visādus ieteikumus un rekomendācijas. Būsim uzmanīgi. Neieklausīsimies dīvainu subjektu piršanā , kas nav ārsti!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!