UNIKĀLI FOTO: kā teju 40 gadu laikā mainījusies Laima Vaikule

3 komentāri
UNIKĀLI FOTO: kā teju 40 gadu laikā mainījusies Laima Vaikule
Alexandr L. Litvak

Šodien Laima Vaikule ir viena no ietekmīgākajām mūzikas industrijas pārstāvēm ne vien Latvijā, bet arī visā plašajā Krievijā, kā arī tās kaimiņvalstīs. Tomēr pat tādas dīvas kā Laima Vaikule reiz ir sākušas ar mazumiņu. Unikāli foto atklāj, kā teju 40 gadu laikā Laima no vienkāršas jaunietes no Cēsīm ir izaugusi par šovbiznesa “haizivi”.

Laima Vaikule ir dzimusi Cēsīs. Viņas mamma bija veikala direktore, bet tētis – strādnieks. Trīs gadu vecumā ģimene pārcēlās uz Rīgu, kur, starp citu, Vaikule studējusi pat medicīnu un strādājusi ātrajā neatliekamajā medicīniskajā palīdzībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tie, kuri vēl atceras leģendāro elitāro Jūrmalas restorānu “Jūras pērle“, noteikti atcerēsies arī to, ka tieši tur uzplauka dīvas karjera. Lielu artavu tās attīstībā devusi tieši sadarbība ar komponistu Raimondu Paulu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl