Trīs kāzas un viena šķiršanās. 2020. sākas mīlas kaislību zīmē

0 Komentāru
Trīs kāzas un viena šķiršanās. 2020. sākas mīlas kaislību zīmē
INSTAGRAM

Tik kaislīgi, šķiet, vēl Latvijas šovbiznesā nav sācies neviens gads – 2020. dzīvojam vēl tikai nepilnu nedēļu, bet jau trīs populāri pāri paguvuši apprecēties, kamēr vēl viens diemžēl ziņo par oficiālu šķiršanos. Skaties.lv apkopoja gada pirmās nedēļas aktuālākos notikumus, kuru epicentrā – mīlestība.

Kamēr lielākā sabiedrības daļa 31. decembrī steidza publiskot attēlus no gada nogales pēdējām ballītēm, ”body positive” iedvesmotāja un stiliste Indra Salceviča sociālajos tīklos paziņoja, ka ir apprecējusies ar savu draugu Kasparu. Pēc izmantotajām mirkļa birkām var spriest, ka kāzas notikušas Kaspara dzimšanas dienā.

Ilgi nebija jāgaida līdz laimē dalījās nākamie – 2. janvārī to, ka pēc deviņus gadus ilgām attiecībām apprecējusies ar meitiņas tēvu, paziņoja aktrises Agneses Zeltiņas meita, influencere Marija Zeltiņa, kura pēc kāzām pārgājusi vīra uzvārdā. Marijas vīrs ir par viņu 25 gadus vecākais uzņēmējs Ints Jansons. Kāzu foto skati TE!

Laimīgo nedēļu piektdienas, 3. janvāra, vakarā noslēdza ziņa no nu jau oficiāli Kiviču pāra. Mūziķis Andris Kivičs oficiāli par sievu apņēma mākslinieci un nu jau arī savu skatuves partneri Lieni Skulmi, kura pēc kāzām pārgāja vīra uzvārdā.

Diemžēl, kamēr vieni precas, citi šķiras. To, ka esot oficiāli izšķīrusies, gadumijā faniem paziņoja sociālo tīklu zvaigzne Katrīne Sauliete. Par viņas un nu jau bijušā vīra, hokejista Kaspara Saulieša, privātās dzīves peripetijām lasi TE!

Bet ja tev šis gads nesākas tik kaislīgi, nebēdā. Izlasi Skaties.lv piedāvāto attiecību un mīlas horoskopu 2020. gadam – spied TE!

Un, ja meklē īsto iepazīšanās aplikācijā ”Tinder”, ieklausies šajā Seksīgās Lee brīdinājumā, lai neuzķertos uz jau precēta draiskuļa āķa!

Skaties.lv novēl saviem lasītājiem mīlestības pilnu 2020.!

0 Komentāru