Video: Trio “Saldais” TV3 20 gadu jubilejā dāvina “Zemenes saldajā”

0 Komentāru
Video: Trio “Saldais” TV3 20 gadu jubilejā dāvina “Zemenes saldajā”
Publicitātes foto

Dziedošās aktrises Dita Lūriņa, Zane Dombrovska un Lelde Dreimane, kura nesen pievienojusies trio ”Saldais”, ”padraiskojušās” ar grupas ”Apvedceļš” mūziķa Jāņa Krūmiņa daiļradi un, ”uzcienājoties” ar Latvijā populārākajām ogām – zemenēm -, radījušas kaverversiju grupas ”Apvedceļš” slavenākajai dziesmai ”Zemenes”.

Atgādināsim, ka pirms diviem gadiem trio ”Saldais” TV3 sezonas atklāšanas ballē sveica savus kolēģus – aktierus no seriāla ”Viņas melo labāk” -, dāvinot saldu versiju seriāla tituldziesmai ”Meitenes vēl pasakām tic”.

”Turpinot kopt šo dziesmoto dāvināšanas tradīciju, jau šovakar, 31.augustā, TV3 savā divdesmitajā dzimšanas dienā no dziedošajām aktrisēm saņems ”Zemenes saldajā”. Dziesmas pirmatskaņojums klātienē notiks jubilejas svinībās Dzintaru koncertzālē. Sirsnīgs paldies Jānim Krūmiņam un grupai ”Apvedceļš” par tik iekārojamu gabaliņu,” saka aktrise Zane Dombrovska.

Dāmu repertuārā šī ir jau piektā ”saldā” dziesma: trio publiski ir saldinājis arī dziesmas ”Bize ar tevi kopā” no grupas ”Līvi” repertuāra, dziesmu ”Nāc dejot” no grupas ”Linga” repertuāra, un arī Aigara Voitišķa dziesmu ”Pārsteigums”.

”Dziesmai ”Zemenes saldajā” ir pievienota arī ”videoklātbūtne”, par ko vissaldākā pateicība Lindai Ģībietei!” piebilst Dita Lūriņa.

Šovakar krāšņajās un vērienīgajās telekanāla TV3 20 gadu jubilejas svinībās piedalīsies spožākās zvaigznes: Linda Leen, Marija Naumova, Aija Andrejeva, Aminata, Lauris Reiniks, Jānis Stībelis, Igo, Alex, Ansis, Nauris Brikmanis, Arturs Gruzdiņš, Ivo Fomins, ”The Sound Poets”, ”Tautumeitas”, ”Auļi”, ”DaGamba”, ”Astro’n’out”, ”Triānas parks”, ”Colt” un Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra mūziķi. Koncerta sākums – plkst.19.

Biļetes uz koncertu vēl var iegādāties ”Biļešu Paradīzes” kasēs.

0 Komentāru