Lelde un Aivis Ceriņi iepriecina ar romantisku kāzu video

5 komentāri
Lelde un Aivis Ceriņi iepriecina ar romantisku kāzu video
[gallery singleinstagram.com/leldelietaviete/

28. maijā laulības ostā iestūrēja viens no pašmāju skaistākajiem pāriem Lelde Lietaviete un Aivis Ceriņš. Pāris apprecējās slavenajā Dobeles ceriņu dārzā, kur viesus apreibināja ne tikai ar savu mīlestību, bet arī ar ceriņu smaržu. Pēc kāzām Lelde pārgāja vīra uzvārdā un nu dēvējama par Leldi Ceriņu.

“Neticami rāms miers, kur izpalika visi pārdzīvojumi, iekšējais haoss un satraukums? Man nav ne jausmas. Tikai viena patiesa sajūta pāri visam – šī ir pareizākā izvēle, kādu esmu pieņēmusi,” kāzu rītā sociālajos tīklos rakstīja Lelde.

Par pāra medusmēnesi lasi šeit:

Lelde pirms kāzu ceremonijas neslēpa, ka kāzu rīts ir īpašs, kājas dejo, bet sirds ļoti strauji sitas. Laulībām līgava bija izvēlējusies zīmola “Katya Katya Shehurina” darināto kleitu.

Mēnesi pēc kāzām jaunlaulātie atgriezušies no medusmēneša Filipīnās. Pāris neveltīja visu medusmēneša laiku romantikai, bet labprāt sērfoja, traucās laivā pa kalnu upēm, peldējās ar haizivīm, kāpa kalnos.

Vakari pagāja, baudot nacionālos ēdienus, kā arī klausoties vietējo iedzīvotāju spēlētās mūzikas ritmos.

Kopš īpašajām kāzām pagājis jau mēnesis, bet jaunlaulātie nespēj aizmirst skaisto notikumu un neļauj to aizmirst arī saviem atbalstītājiem.

Līgo svētkus mīlnieki apvienoja ar atkāzām un nu publisko ziedu pārbagāto kāzu video!

5 komentāri