‘’Tādu dzīvi, kā Latvijā, es vairs negribu.’’ Saimnieks Aivars iekārtojies Vācijā uz ilgāku palikšanu

33 komentāri
‘’Tādu dzīvi, kā Latvijā, es vairs negribu.’’ Saimnieks Aivars iekārtojies Vācijā uz ilgāku palikšanu
PRIVĀTAS ARHĪVS

Tuvākajā laikā Latvijā atgriezties neplāno šova ‘’Saimnieks meklē sievu’’ varonis Aivars Dimitrijevs. Viņš jau kādu laiku dzīvo Vācijā un iekārtojies darbā vistu fermā. Šī dzīve ir Aivara sapņu piepildījums – pēc raušanās vairākos darbos daudzus gadus garumā tepat Latvijā, viņam vistu fermas grafiks šķiet tīrā atpūta.

‘’Uz mājām šovasar noteikti nebraukšu. Te ir seši mēneši jānostrādā, lai dabūtu 10 dienu atvaļinājumu. Bet, teikšu godīgi – mani nemaz ‘’nevelk’’ uz Latviju.

Te, Vācijā, spīd saulīte, laiks patīkams. Dzīvesvieta nodrošināta, naudas pietiek, lai labi paēstu un vēl uz mājām ģimenei aizsūtītu. Jāstrādā nav katru dienu – ir daudz brīvdienu, kad varu, piemēram, pamakšķerēt.

Te ir savādāka dzīve, daudz labāka. Tādu dzīvi, kā Latvijā, es vairs negribu,’’ Skaties.lv vaļsirdīgi stāsta Aivars.

Viņš mitinās jauki iekārtotā mājiņā kopā ar četriem lietuviešiem, darbs dod apģērbu, ko bez maksas tīra, turklāt no vistu fermas var paķert kādu putnu arī vakariņām.

Darbs vienkāršs – jāķer putnus aiz kājām un jākrāmē fūrēs.

‘’Mēnesī var nopelnīt pāri 1000 eiro ‘’uz rokas’’, turklāt jāstrādā nav katru dienu. Man, piemēram, nupat bija trīs brīvdienas.

Pēc tā, kā esmu gadiem strādājis Latvijas mežos garas stundas, saņemot smiekla naudu un sabeidzot muguru, man tās vistas paķert ir nieks!’’ smej Aivars.

Viņš mierpilni vada dienas Vācijas laukos, strādājot, brīvajā laikā makšķerējot un gatavojot gardas maltītes. Koronavīrusa krīze Aivaru nesatrauc – laukos vīrusa neesot un saimnieks nekur daudz sabiedrībā nedodas.

Arī sievas meklēšana šobrīd vairs nav aktuāla.

‘’Nekādu dāmu jau te īsti nav. Visas runā vāciski, bet es negribu mācīties. Savu brīvo laiku pavadu pie dabas,’’ stāsta Aivars.

To, vai viņš atgriezīsies uz dzīvi Latvijā, Aivars vēl nemāk teikt. ‘’Varbūt uzradīsies mīlestība. Tad sataisīšu dzīvokli Zasā, kur dzīvot.

Dzīve rādīs,’’ pagaidām apmierināts ar jau sasniegto ir Aivars.