Stilīgākie rīdzinieki iepazīst lauku dzīvi un ļaujas ekstrēmām nodarbēm

1 komentārs
Stilīgākie rīdzinieki iepazīst lauku dzīvi un ļaujas ekstrēmām nodarbēm
instagram.com/markusriva/

Pagājušajā nedēļā stilīgākos rīdziniekus nebija iespējams redzēt Rīgas ielās. Viņi bija devušies uz laukiem, kur baudīja lauku dzīves labumus, uzkrāja dažādu pieredzi un novēroja, kādās attiecībās ar modi ir laucinieki. Slavenības bija sadalītas divās komandās un izpildīja dažādus uzdevumus, kurus pārraidīja savos portāla “Instagram” stāstos. Pasākums tapa sadarbībā ar apdrošināšanas kompāniju “Balta”.

Šajās ekstrēmajās brīvdienās piedalījās dizainere, blogere Indra Salceviča, blogeris, pasākumu organizators Deniss Ševeļovs, ”Instagram” modele Agnija Grigule, blogeris un modelis Mārtiņš Kapzems, modele un blogere Diāna Kubasova, dziedātājs, blogeris Markus Riva.

Fotogrāfijas no lielā izaicinājuma modīgākie rīdzinieki publiskoja sociālajos tīklos, parādot, kā pagāja viņu dienas. Sabiedrībā zināmas personas mācījās siet sieru, slaukt govi, veidot kaklarotas, aust, pārbaudīt savas spējas ekstrēmos izaicinājumos.

Teju ikviens no ekspedīcijas dalībniekiem uzskatīja par normu nofotografēties ar mazu kazlēnu. Mārtiņš Kapzems pat izdomāja, ka mazais dzīvnieciņš aiz sajūsmas fotogrāfijās smaida.

”Šis bija viens no spilgtākajiem vasaras momentiem, kuru vēl ilgi atcerēsimies. Atklāju, ka man ir alerģija. Vēl atliek noskaidrot uz ko,” sociālajā tīklā ”Instagram” raksta Markus Riva.

Jaunieši traukušies pa Latvijas ārēm ar diviem džipiem un, pat iestiguši upē, tas tikai radīja brīvu mirkli, lai Agnija Grigule varētu uzrāpties uz automašīnas jumta un veltītu laiku cigaretei. Tikmēr puiši mēģināja automašīnu izstumt no upes.

Lielu uzmanību modes blogere pievērsusi arī iespējai palikt pa nakti mājā, kurā nav elektrības, bet laiks vakaros tiek pavadīts sveču gaismā.

Brauciens nepalika bez sekām, vienā no izbraukuma dienām Agnijai iekodušas veselas divas lapsenes.

Modele Diāna Kubasova pierādīja, ka ir kas vairāk par skaistu dāmu, viņa lieliski tika galā ar visiem ekstrēmajiem uzdevumiem, parādot, ka nebaidās aukstuma un ir azartiska.

Katrs dalībnieks ekspedīcijas laikā bija apdrošināts par 100 tūkstošiem eiro. Apdrošināšanas līgumā bija iekļauts arī punkts par ērču kodieniem.

Vakarus stilīgie rīdzinieki pavadīja sarunās, pārspriežot dienas notikumus un baudot lauku klusuma burvību.

1 komentārs