Šovu zvaigzne Magone uzsākusi savu biznesu; tas jau ir veiksmīgs

51 komentārs
Šovu zvaigzne Magone uzsākusi savu biznesu; tas jau ir veiksmīgs
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Latvijas šovu zvaigzne un dzejniece Magone Šutoviene, kura vasaras sākumā guva plašu popularitāti arī kā repere, izmantojusi slavu, lai uzsāktu savu biznesu. Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Magone – tas ir pat ļoti veiksmīgs!

Magones savulaik izteiktas vārsmas vasaras sākumā tika izmantotas ”Bermudu divstūra” jaunajā dziesmā ”Ne man GUCCI, ne man NIKE”. Noklausies TE!

Kā Magone, tā Skaties.lv vairākkārt mēģināja sazināties ar mūziķiem, lai noskaidrotu, vai arī šova zvaigznei no šī projekta netiks atlicināts kāds labumiņš. Diemžēl ”Bermudu divstūris” atbildi tā arī nav sniedzis. Taču Magone veikli pratusi izmantot popularitāti, izveidojot savu biznesu.

”Ar dziesmu “Ne man Gucci, ne man Nike” un ogu spaiņiem repojam uz Magones sētu Sinoles ciema “Avotiņos”, Rožkalnā. Cenas sākot no €2 un uz augšu,” jūlija sākumā ”Facebook” paziņoja Magone. Drīz vien viņa paziņojusi, ka piedāvā savā sētā iegādāties lauku labumus, trušus un cāļus.

Kā Skaties.lv nu ziņo Magone, plāns izdevies.

”Olas cauri, ir vēl truši, kabači, iepērkam mellenes un gailenes. Sēta ņurdz,nemaz vairāk nevajag,” sarunā ar Skaties.lv stāsta jaunā uzņēmēja.

Kā īpašs bonuss apmeklētājiem tiek piedāvāta iespēja nobaudīt ”Magones special”.

Fani steidz slavēt kā saimnieces veiklo izdomu, liekot lietā dziesmas popularitāti, lai uzsāktu biznesu, tā Magones lielisko izskatu. Lai arī pavisam nesen pasaulē nāca Magones ceturtais bērniņš, meitiņa Magnolija Latvija, mamma jau izskatās fantastiski, ko atrāda arī vasarīgos attēlos.