Renārs Zeltiņš un Andris Bulis publisko pirmās meitu fotogrāfijas

0 Komentāru
Renārs Zeltiņš un Andris Bulis publisko pirmās meitu fotogrāfijas
instagram.com/bulis23/ instagram.com/renars.zeltins/

Parasti slavenības, kļūstot par vecākiem, neslēpj savus bērnus, bet teju ikvienu mazuļa soli publisko sociālajos tīklos, tādā veidā parādot atbalstītājiem savu atvašu attīstību. Arī latviešu slavenības neslēpj bērnus no sabiedrības. Izņēmums līdz šim bija aktieris Andris Bulis un šovmenis Renārs Zeltiņš. Nu arī šie slavenie tēvi parādījuši sabiedrībai savas meitas.

Šovmenis Renārs Zeltiņš laulības ostā iestūrēja 2017. gada 7. jūlijā Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā. Renārs un viņa mīļotā Ieva par laulību vietu izvēlējās muzejā esošo Usmas baznīcu.

Pagājuša gada izskaņā pāris kļuva par vecākiem meitiņai, kurai deva vārdu Emma, līdz šim pāris nepubliskoja meitiņas bildes sociālajos tīklos. Tieši pēc Līgosvētku brīvdienām mīlnieki iepriecināja fanus ar mīļu ģimenes foto, kur ar vainadziņu galvā redzama arī Emma.

Aktieris Andris Bulis par tēvu meitiņai kļuva pagājušā gada sākumā un slēpa meitiņu no fotoaparātu zibšņiem. Nu, esot ģimenes izbraukumā, aktieris metis piesardzību pie malas un neslēpj mazo meitenīti.

Kad zirgam skauž,ka Tev ir Līgo!!! Priecīgus visiem ! #ligo #ligoarzirgu

A post shared by Andris Bulis (@bulis23) on

Aktieris ar sievu Ilzi meitai deva vārdu Alise un ļoti priecājas, ka ģimenē iestājies līdzsvars – ir divi vīrieši un divas sievietes.

Ģimene Līgosvētkos publiskoja fotogrāfiju, pozējot pie zirga, kas mēģināja apēst Andra ozollapu vainagu. Smiekli un smaidi parāda, ka ģimenes dzīvē viss ir kārtībā un pāris ir laimīgi.

0 Komentāru