Slimnīca un 11 šuves! Anna Rozīte traumējusies, gatavojot ģimenei brokastis

51 komentārs
Slimnīca un 11 šuves! Anna Rozīte traumējusies, gatavojot ģimenei brokastis
INSTAGRAM

Iedvesmojošā TV personība, uztura speciāliste Anna Rozīte kopā ar meitu Emīliju un vīru Ģirtu bauda atpūtu lauku mājā. Annas atpūtu iztraucējis negadījums virtuvē, nācies meklēt pat ārstu palīdzību.

Sociālā tīkla ”Instagram” stāstos Anna pastāsta, ka rīts viņai sācies Talsu slimnīcā ar 11 šuvēm.

Izklaide Sievietei Rozīte devusies atpūtas braucienā uz Dubaiju. Anna pastāsta par ceļošanas niansēm

Anna Rozīte nosauc sešas savas ģimenes iemīļotās spēles, kas palīdz radoši pavadīt laiku

”Vēlējos izņemt avokado kauliņu ar nepiemērotu nazi, tam nebija pietiekami ass galiņš, tāds neapaļš, tas paslīdēja no kauliņa un manā pirkstā iekšā,” notikušo skaidro Anna.

Sievietei pirmajā mirklī bijis šoks, jo daudz asiņu, viņa cerējusi, ka nav noticis nekas traks. Virs pamudinājis – doties uz slimnīcu, jo asinis bijušas ļoti daudz. Lauku mājai vēl nav iegādāta aptieciņa, lai varētu nosiet brūci.

Uztura speciāliste priecājas par lieliskajiem Talsu slimnīcas darbiniekiem, kurus sauc par pozitīviem, atbalstošiem un pieņemošiem.

Medicīnas iestādē iedvesmojošā personība uzturējusies stundu un par 11 šuvēm, kā arī darbu samaksājusi vien četrus eiro.

”Vienmēr cenšos saprast, kāpēc notiek kaut kādi notikumi. Jāsāk ar to, ka, gatavojot brokastis, biju savdabīgā noskaņojumā. Nebija īsti spēka gatavot, bija sajūta, ka gribu vienkārši atpūsties.

Vakar, pirms doties uz laukiem, vēlējos līdzi paņemt daudz mantu. Vīrs un meita jau bija uz vietas, tad nu vienai bija jāstiepj uz automašīnu. Nesu somas un pukojos, ka sievietei normālos dzīves apstākļos, ne kara laikā, šādi jāstiepj. Nodomāju, ka dzīvē, kas jāmaina – lūdzu, nu kādu laiku nevarēšu stiept,” skaidro Anna.

Arī vēlme par atpūtu piepildījusies. Pirksta trauma traucē iesaistīties mājas darbos, gatavot un Anna var baudīt laisku atpūtu.

Vai tu tici tam, ka nekas nenotiek tāpat vien?

Iedvesmojošā Anna Rozīte domā, ka nereti slimības mēs piesaucam sev paši

51 komentārs