Slavenās igauņu raganas Merilinas Kerro pēdējā laikā publiskotās dzīves atziņas

0 Komentāru
Slavenās igauņu raganas Merilinas Kerro pēdējā laikā publiskotās dzīves atziņas
facebook.com/pg/devilmarilynkerro

Populārā igauņu ragana Merilina Kerro pagājušā mēneša izskaņā kļuva par māmiņu dēlam. Sieviete paziņoja atbalstītājiem, ka nepubliskos dēla bildes, jo uzskata, ka bilžu publicēšana var nākotnē izmainīt dēla dzīvi. Ragana sociālajos tīklos publisko dažādas dzīves atziņas liekot atbalstītājiem aizdomāties par dzīvi, mērķiem un to, ko mainīt savās dzīvēs.

Pēdējā laika Merilinas Kerro publiskotās dzīves atziņas:

Ja gaidīsi, lai kaut ko darītu, līdz momentam, kad būsi pilnībā drošs, ka tas ir pareizi, visdrīzāk nekad neko nepaveiksi.

Laime ir tavas sirds harmonija, bet sirds ir patiesā augsne mīlestībai.

Šajā dzīvē jāmeklē viss, izņemot mīlestību un nāvi. Vajadzīgajā laikā tās pašas tevi atradīs.

Piezvani savai mātei un pasaki, ka mīli viņu. Atceries, tu esi vienīgā persona, kura zina, kā sitas mātes sirds no viņas ķermeņa iekšienes.

Ir vieglāk izaudzināt stiprus dēlus nekā salabot “salauztus” vīriešus.

Kad atrodi sevi vairākuma viedokļu pusē, ir laiks apstāties un pārdomāt dzīvi.

Nav būtiski, kāds būs dzīves ceļš, svarīgi ir momenti, kuri iekrituši sirdī.

Īsts draugs ir tas, kurš atnāk mirklī, kad pārējā pasaule dodas prom no tevis.

Kad kaut kam ļoti ticat, tas kļūst par patiesību. Ar domu palīdzību mēs radām pasauli ap mums tādu, kādu vēlamies redzēt. Kam domas skaidrākas, ticība lielāka, tā ticība kļūst par patiesību.

Katrā no mums dzīvo mūžīgais bērns. Brīvs, atvērts un mīlošs. Reizi pa reizei atcerēties spilgtākos bērnības momentus ir lieliski. Reizēm mazi darbi, atziņas spēj mainīt dzīvi.

Kad kļūsiet vecāki, sapratīsiet, ka likumi radīti, lai tos pārkāptu. Būsiet gana drosmīgi, lai dzīvotu pēc saviem likumiem, un neatvainosieties par to. Ejiet pret sistēmu, ejiet pa neiebristām takām, ignorējiet skaisti bruģētus celiņus. Smejieties sejā izaicinājumiem un nedomājiet par sekām.

Par Merilinas kļūšanu par māmiņu lasi te!

0 Komentāru