Slavenākā latviešu tetovētā modele Monami Frost otro reizi kļuvusi par māmiņu

4 komentāri
Slavenākā latviešu tetovētā modele Monami Frost otro reizi kļuvusi par māmiņu
INSTAGRAM

13. aprīlī pasaules slavenā latviešu tetovētā modele Irēna Straume, jeb Monami Frost otro reizi kļuvusi par māmiņu. Par skaistajiem jaunumiem modele informēja ar sociālā tīkla ”Instagram” palīdzību, publiskojot intīmu pēc dzemdību foto.

Anglijā dzīvojošā Monami Frost tiek dēvēta par vienu no slavenākajām latvietēm internetā – viņas ”Instagram” blogam seko vairāk nekā pusotrs miljons fanu no visas pasaules.

Foto: tetovētā latviešu modele izrāda skaisto grūtnieces puncīti

 

View this post on Instagram

 

April 13th our little angel was born at the comfort of our home.🖤 Pure magic ✨

A post shared by Monami Frost (@monamifrost) on

Monami ir precējusies ar latviešu tetovētāju Anriju Straumi, ģimenē jau aug meitiņa Gabriela, kuru Monami laida pasaulē, kad bija vien 15 gadu veca.

Pagājušā gada septembra izskaņā iedvesmojošā modele un vegānu dzīvesveida aktīviste atklāja lieliskus jaunumus – ģimenei piepulcēsies vēl viena atvasīte.

 

View this post on Instagram

 

41weeks 1 day 👶🏻 still there 🖤

A post shared by Monami Frost (@monamifrost) on

Slavenākā latviešu tetovētā modele Monami Frost ir otrā bērniņa gaidībās

Arī otra pāra atvase ir sieviešu dzimtes, turklāt mazulīte mammas vēderā uzkavējusies ilgāk, nekā paredzēts, bet modele par to tikai priecājusies, jo bija iespēja vēl mirkli pabaudīt grūtniecības procesu.

Modele meitiņu dzemdējusi mājas dzemdībās un īpašo notikumu sauc par maģisku, kā nekā tas atnesis ģimenei mazu eņģelīti!

Apsveicam jauno māmiņu ar meitiņas dzimšanu!
4 komentāri