Slavenā igauņu ekstrasense Merilina Kerro kļuvusi par māmiņu

0 Komentāru
Slavenā igauņu ekstrasense Merilina Kerro kļuvusi par māmiņu
instagram.com/marilynkerroru/

29. jūnijā Krievijā populārā šova ”Ekstrasensu cīņas” 14, 16 un 17 sezonas fināliste Merilina Kerro kļuvusi par māmiņu dēlam. Tā kā piedzimis dēls, viņš nemantos raganai piemītošās spējas, jo tās tiek nodotas tikai sieviešu kārtas pēcnācējiem.

Par dēla piedzimšanu Merilina paziņoja izmantojot sociālo tīklu ”Instagram”, ragana raksta, ka grūtniecība “palidojusi” vēja spārniem un pasaulē nācis brīnums. Viņas mazulītis, kuru tā vienmēr aizsargās, kā vien spēs.

Здравствуйте дорогие подписчики. ❤?‍♀️ Вот и пролетела моя беременность и на свет появилось прекрасное чудо! Мой малыш!❤?❤?❤я буду его оберегать как могу. Первое мое слово было “Наконец то” ??так как я очень сильно хотела увидеть ребенка. ❤Спасибо вам всем кто поддерживал меня во время этого периода. Буду читать ваши комментарии: спасибо вам мои дорогие. Я безумно рада за все что у меня есть❤?. #дети это #чудо Любите и цените своих детей!❤ Всем мира и добра мои дорогие подписчики!? ❤?❤ #гадание#таро#магия#духовное#развитие#энергия#ритуал#обряд#бизнес#магия#карма#ясновидение#любовь#приворот #обряды#ритуалы#колдовство#заговоры #мэрилинкерро #битваэкстрасенсов #солнце

A post shared by Marilyn Kerro | Мэрилин Керро (@marilynkerro_official) on

Bērnam piedzimstot, ekstrasense spējusi vien pateikt, kā vārdu – beidzot! Tik ļoti viņa gaidīja mirkli, kad piedzemdēs bērnu un beidzot to ieraudzīs.

Kerro jau nepilnu gadu ir attiecībās ar norvēģu uzņēmēju Marku Aleksandu Hansonu, un abiem mazulis ir pirmdzimtais. Attiecības ekstrasense uzsāka gandrīz uzreiz pēc šķiršanās no maga Aleksandra Šepsa.

Ragana saka paldies ikvienam, kurš viņu atbalstījis grūtniecības laikā, izteicis laba vēlējumus, devis padomus un “apbēris” viņu ar komplimentiem zem grūtniecības fotogrāfijām.

Igauniete pagaidām neatklāj kā nosaukusi dēlu, jo vēlas to kaut uz mirkli paturēt tikai savai mazajai ģimenītei.

Kerro iesaka mīlēt un cienīt savus bērnus.

0 Komentāru