Skropstiņu meistare Kristīne Deimone atbild uz aprunātāju komentāriem

Divu dēlu māmiņa, skandalozā dizainere, skropstiņu meistare Kristīne Deimone ir sašutusi par dažu dāmu izveidotajām grupām sociālajos tīklos, kurās tiek aprunātas slavenības. Vienā no šādām grupām viņa izlasījusi arī par sevi.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Ccf

  Ccf

  Izrubīties, galvenais izrubīties😄 nu tāda "slavenība"... Prasta, stulba, samākslota. Dienas joks viņa ir, ir par ko pasmieties 👍
 • Ma

  Ma

  Atkal tenku portāli iztulko visu pa savam. Lai cilvēks dzīvo savu dzīvi kā grib, ne jau jāprasa kādam atļauja. Tās slimās, kuras izveidoja forumu vispār vajadzētu piekārt pie kauna staba. Skaudība, tīra skaudība, ka citi var atļauties vairāk.
 • Interesanti!
  +10 +10 0

  Interesanti!

  Kad lieto alkoholu ar miegazālēm,tad rēgojas gļuki!Ar ko slavenā skropstu pieaudzētāja ir tik slavena?
  • to interesanti

   to interesanti

   ieliec sudzibas.lv portāla meklētājā nosaukumus Deimone Kristīne Puiše, un varēs daudz atsauksmes izlasīt par šo "dāmu".
   • Interesanti!

    Interesanti!

    TĀ TAK IR TĀ PATI !!!
    Šī bija interesanta atsauksme :):D
    KRISTINA DEIMON !!!
    (īstajā vārdā KRISTĪNE PUIŠE kas Valmieras nakts klubā savulaik pa dejotaju strādāja. Kad vēl bija resna un BEZ silikona )
 • Njaa...

  Njaa...

  Tā DURA taču pati savos live apdir.a Didrihsoni,ka tēlo dāmu,bet pērk brendu pakaļdarinājumus un nevar atļauties īstos, kā viņa. Bet te stāsta,ka nevienu citu dzīves neinteresējot😂

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!