Skropstiņu meistare Kristīne Deimone atbild uz aprunātāju komentāriem

6 komentāri
Skropstiņu meistare Kristīne Deimone atbild uz aprunātāju komentāriem
INSTAGRAM

Divu dēlu māmiņa, skandalozā dizainere, skropstiņu meistare Kristīne Deimone ir sašutusi par dažu dāmu izveidotajām grupām sociālajos tīklos, kurās tiek aprunātas slavenības. Vienā no šādām grupām viņa izlasījusi arī par sevi.

Savu sašutumu par dāmu rīcību Kristīne ievietoja sociālā tīkla ”Instagram” stāstos. Skropstu meistare vēlētos no dāmām, kurām ir tik daudz brīvu mirkļu, iegādāties papildus laiku, jo viņai ar 24 stundām dienā ir par maz.

””Pelēkās peles” vienmēr paliks otrajā plānā, vīrieši mīl ar acīm.” Kristīne Deimone par sieviešu slinkumu

”Kam jābūt galvā, lai taisītu šādas grupas un aprunātu. Man vienalga, kā cilvēki dzīvo, kas notiek viņu dzīvēs. Dzīvoju savai ģimenei, strādāju, lai visi, kuri man apkārt jūtas labi, bet ir cilvēki, kuri taisa dažādas grupas un aprunā slavenības, arī mani,” sašutusi Kristīne.

Kristīne iztirzā tos pāris komentārus, kurus dāmas veltījušas viņai un sāk ar komentāriem par lētajiem skaistumkopšanas saloniem, kurus viņa it kā, apmeklējot.

”Man nav laiks iet uz saloniem, es pat matus krāsoju pati. Neeju uz saloniem, kur nu vēl lētiem. Pirms mēneša nedēļu gāju pie daktera, lai kājām tūsku noņemtu, nekur citur neesmu bijusi,” sašutumu neslēpj Kristīne.

Aprunātājas uzskata, ka Kristīne ēd eļļainu ēdienu, kas neesot patiesība, jo viņa nepanes treknus pārtikas produktus. Tāpat skropstiņu meistare atvainojas, ka nav pajautājusi dāmām atļauju, vai var ēst, kā arī, publiskot sociālajos tīklos treknu ēdienu bildes.

Dizainere Kristīne Deimone pārdzīvo par ieradumu naktī ēst. Netiek smādēta pat siļķe ar šokolādi

”Labākais no visa ir šo dāmu teksts, ka es “atmazgāju” Krievijā naudu. Esmu divas reizes dzīvē bijusi Krievijā. Vienreiz uz skropstu likšanas apmācībām un otrajā reizē uz semināru. Pat es zinu, lai “atmazgātu naudu” uz Krieviju ir jābrauc reizi nedēļā,” dusmojas Kristīne.

Sabiedrībā zināmā persona atvainojas arī par to, ka ir prasata lauku sieviete no Valmieras, atvainojas, ka nav dzimusi Parīzē vai citā aristokrātiskā vietā.

Kristīne vairākkārt ir stāstījusi par panikas lēkmēm, kuras viņu piemeklē – lidojot, bet tā kā viņai patīk atpūsties, tad bez lidošanas nekādi.

Dizaineres Kristīnes Deimones un viņas mīļotā Jāņa gultā bērniem nav vietas

”Jā, es iedzeru lidmašīnā, jo man ir panikas lēkmes. Parasti dzeru gan miega zāles, gan alkoholu, lai ”izrubītos” un es neizmantoju lidmašīnā telefonu, ko es varētu darīt ar telefonu, ja gaisā nav interneta? Viss, ko daru lidmašīnā ir maksimāli ātri cenšos ”izrubīties”,” turpina dusmoties Kristīne.

Skandalozā slavenība nesaprot, kam ir vajadzīgas šāda veida grupas un apmainīšanās ar negācijām.

Kristīne Deimone lidmašīnā piedzīvo panikas lēkmi, skaistules nomierināšanā iesaistās lidaparāta apkalpe

6 komentāri