SKANDĀLS: Meganas Mārklas tētis tomēr nevedīs meitu pie altāra karaliskajās kāzās

1 komentārs
SKANDĀLS: Meganas Mārklas tētis tomēr nevedīs meitu pie altāra karaliskajās kāzās
PA Wire/PA Images

Jo dienas, jo trakāk! Jau šo sestdien, 19. maijā, Londonā tiks svinētas britu karaliskās kāzas, bet pastāv pamatotas aizdomas, ka tajās tiks liegts piedalīties vienam no galvenajiem personāžiem – līgavas tēvam Tomasam Mārklam.

Aizvadītajā nedēļas nogalē gaismā nākuši nepatīkami fakti par 73 gadus vecā līgavas tēva sadarbību ar paparaci. Tomass Mārkls, visticamāk, par iespaidīgu naudas summu pozējis iestudētos paparaci foto.

Vairāk par paparaci foto skandālu lasi šeit.

Lai arī pati karaliskā ģimene visus ar līgavas ģimeni saistītos skandālus spītīgi atsakās komentēt, slavenību portāls “Tmz.com” pirmdienas vakarā ziņo, ka Mārklas tēvs tomēr karaliskās kāzas neapmeklēs.

Intervijā “Daily Mail” kāda pārim pietuvināta persona stāsta, ka pati Megana lūgusies tēvu tomēr pārdomāt un uz kāzām ietasties, bet princis Harijs jūtas sagrauts un vaino sevi. “Viņš uzskata, ka viņš pats ir visu problēmu cēlonis. Viņš uzskata, ka ik viens, kurš ienāk viņa dzīvē – šī ir cena, kas par to jāmaksā,” stāsta anonīmais avots.

Jāteic, no līgavas puses kāzas nebūs labi apmeklētas – lai arī uz tām ielūgti 2000 viesu, Meganas Mārklas radi ielūgumus nav saņēmuši. Viņas pusbrālis pat vērsies pie prinča Harija ar aicinājumu kāzas atcelt.

Tikmēr slavas saulītē steidz pagozēties arī citi topošās princeses radi – viņas brāļadēls nolēmis savā marihuānas audzētavā radīt īpaši aktrisei piemeklētu “zālītes šķirni”.