Skaistumkaralienes apzagšana, ugunsgrēks Dagņa Darģa saimniecībā, Kaspara Pudnika izglābšanās no nāves: nedēļa šovbiznesā

0 Komentāru
Skaistumkaralienes apzagšana, ugunsgrēks Dagņa Darģa saimniecībā, Kaspara Pudnika izglābšanās no nāves: nedēļa šovbiznesā
facebook.com/ieva.kokorevica.9/Publicitātes foto/Sabīne Zvirbule/

Nedēļa šovbiznesā, kā jau ierasts, bijusi gana raiba. Notikuši daudzi priecīgi, intriģējoši notikumi, kā arī īpaši skumji, sirdi plosoši mirkļi. Portāls Skaties.lv apkopojis spožākos notikumus, par kuriem nācija nedēļās laikā satraukusies visvairāk.

Pagājušā nedēļa jau iesākās ar nācijas šokēšanu, visu iemīļotā zvaigzne Aija Dembovska tika piekauta un paziņoja, ka vairāk nepieļaus vardarbīgas izpausmes pret sevi. Sieviete sarunā ar portālu Skaties.lv neslēpa, ka šie nav pirmie zilumi, arī iepriekšējās attiecībās mīļotais palaidis rokas.

Šova ”Saimnieks meklē sievu” otrās sezonas dalībnieks Dagnis Darģis vērsās pie tautas pēc palīdzības. Divdemsit gadus izkoptā saimniecība 27.jūlija rītā nodegusi. Dagņa acu priekšā nodedzis – lopbarības šķūnis, govju kūts, noliktava, traktors, frontālais iekrāvējs, būvmateriāli.

Laimīgas sakritības dēļ lopi nav cietuši, govis bijušās ganībās, bet teļus un mājdzīvniekus izdevies izglābt no degošajām ēkām. Visa dzīve sadegusi acu priekšā.

Šova ”X Faktors” televīzijas atlasē sevi piesaka trīs dēlu māmiņā Līga Priede. Sieviete ikdienā strādā par skolotāju, vokālo pedagogu, klases audzinātāju, mūzikas skolotāju, ansambļa vadītāju, kora vadītāju, koncertmeistari tautiskajās dejās.

Brīvā laika sievietei ir maz un tas tiek pavadīts kopā ar trīs dēliem. Līga ir pašpietiekama un nemeklē princi baltā zirgā, bet uzskata – ja būs lemts princis, pats atnāks. Skolotāja ir droša, lai būtu laimīga, līdzās nav vajadzīgs vīrietis.

Vijolnieks Kaspars Pudniks šovasar gandrīz šķīris no dzīves. Viss pateicoties vasaras karstumam, nespējai aizmigt. Mašīnā mūziķis uz mirkli pievēris acis un tik tikko spēja izglābties no avārijas. Talantīgo mūziķi no drošas nāves pasargājuši eņģeli. Karstums neļauj izgulēties, tāpēc uz ceļa jābūt īpaši uzmanīgiem.

Kā jau katru vasaru arī šovasar Jūrmalā ieradies Krievijas šovbiznesa zelta pāris Alla Pugačova un Maksims Galkins. Šogad viņi tikai vasaras izskaņu pavadīs Latvijā. Galkinam ir jāsniedz trīs uzstāšanās dažādās Latvijas pilsētās, bet viņa ģimene dievina pastaigas pludmalē un Jūrmalai raksturīgo šarmu.

Ar šokējošu ziņu sabiedrību pārsteigusi skaistumkaraliene Ieva Rubene, pirms laulībām – Kokoreviča. Sievietei no bankas konta izzagti 690 eiro. Nu sāksies cīņa, lai pierādītu, ka viņas konts ticis uzlauzts. Ieva aicina ikvienu pārbaudīt savu sociālo tīklu kontus un bankas kartes bilanci.
0 Komentāru