Skaistumkaralienei Ievai Rubenei no bankas konta izzagta paprāva naudas summiņa

2 komentāri
Skaistumkaralienei Ievai Rubenei no bankas konta izzagta paprāva naudas summiņa
.facebook.com/ieva.kokorevica.9

Kādreizējā skaistuma karaliene, sportista Mārtiņa Rubeņa sieva, kuru reiz iepazinām kā Ievu Kokoreviču, sociālajos tīklos paziņo šokējošu vēsti – viņai izkrāpti 690 eiro! Māksliniece ir dusmīga, vīlusies un informē par notikušo savus atbalstītājus, draugus un ģimeni!

Sociālajā tīklā ”Facebook” Ieva raksta, ka ir sagurusi, bet ne tik ļoti, lai nepamanītu 690 eiro iztrūkumu savā bankas kontā.

”Facebook Ads” par it kā reklāmu ievietošanu trīs dienu laikā nozadzis gleznotājai šo paprāvo naudas summu. Vienā dienā 250 eiro, bet pēc divām dienām 440 eiro.

”Reklāmu nekad neesmu pirkusi vai veidojusi. Pēdējos mēnešus esmu kopā ar jaundzimušo nav bijis pat laiks ieiet lapā. Zog gaišā dienas laikā!” sociālajā tīklā raksta Ieva.

Pats sociālais tīkls Ievai paziņojis, ka nevar palīdzēt un ieteicis rakstīt kibernoziegumu apkarošanas nodaļai. ”Facebook” uzskata, ka Rubene nevar pierādīt, ka nav pirkusi vai veidojusi reklāmas. Tas par spīti tam, ka sieviete ir nofotografējusi un nosūtījusi uzņēmumam “ekrānšāviņus” no konta, kuros skaidri redzams, kad un par kādu summu, kas darīts.

Pēc incidenta Ieva bankas karti nobloķējusi un uzrakstījusi iesniegumu bankai. Viņai solīts sešdesmit dienu laikā izskatīt iesniegumu, ja banka lems par labu naudas atgriešanai tas notiks pusgada laikā.

Māksliniece iesaka ikvienam pārbaudīt savus sociālo tīklu profilus un arī bankas kontus!

2 komentāri