Skaistule Diāna Kubasova izdevusi grāmatu. Modele mācīs, kā gūt popularitāti ”Instagram”

Pievienot komentāru
Skaistule Diāna Kubasova izdevusi grāmatu. Modele mācīs, kā gūt popularitāti ”Instagram”
INSTAGRAM

Modele, skaistumkaraliene, populārā ”Instagram” personība Diāna Kubasova, laiku Bali nav veltījusi tikai atpūtai. Diāna izdevusi savu pirmo grāmatu ””Instagram” vizuāla ceļvedis”.

”Ļoti ilgi tam briedu, gatavojos, sapņoju, līdz beidzot saņēmu iedvesmu piesēsties un to uzrakstīt,” sociālajos tīklos sajūsminās skaistule.

Tikai trīs sastāvdaļas! Pagatavo veselīgu ”nutellu” Diānas Kubasovas gaumē

View this post on Instagram

🤪 MANA PIRMĀ 🤪 ⠀ Vakardien gaismā nāca mana pirmā grāmata – ”INSTRAGRAM VIZUĀLA CEĻVEDIS”. Ļoti ilgi tam briedu, gatavojos, sapņoju, līdz beidzot saņēmu iedvesmu piesēsties un to uzrakstīt. ✍️ Uzminiet, kas mani iedvesmoja to darīt❓ ⠀ Protams, Jūs- mani mīļie sekotāji! ❤️ Mani ik dienas iedvesmo Jūsu panākumi un es no sirds gribu, lai Jūsu dzīve kļūtu labāka! 🌟 Ar gadiem arvien vairāk saprotu, ka tas, ko es patiešām gribu dzīvē, nav nauda (taču tā dzīvi padara varen komfortablu), bet gan citu iedvesmošana un dzīvju uzlabošana. ✨ ⠀ Man bija sapnis uzrakstīt grāmatu un, kad sāku domāt par ko lai raksta, pirmkārt, apdomāju lietas, kuras es visvairāk zinu un kuras mani aizrauj. 🤔 Tās, protams, ir 1️⃣ Instagram, 2️⃣ ēst gatavošana un 3️⃣ došanās piedzīvojumos. Tad no nolēmu pie pirmās tēmas ķerties pie tās, kas aizņem lielu manas dzīves daļu un kas manu dzīvi izmainīja līdz nepazīšanai – Instagram. Un tā kā Instagram pirmakārt ir vizuālais medijs, tad pati tā svarīgākā sastāvdaļa, protams, ir bildes un kopējais profila izskats – tāpēc arī izvēlējos šo tēmu. ✅ ⠀ Lai padziļinātu un nostiprinātu zināšanas, būs arī interaktīvs maratons ar uzdevumiem, mājas darbiem, bet dažas lietas, piemēram, bilžu apstrādi, vislabāk var iemācīties tieši skatoties video, tāpēc būs arī video lekcijas un noslēdzošā Q&A sesija! 🤩 ⠀ Vai Tu jau esi iegādājies ceļvedi un devies tuvāk saviem sapņiem❓ ____________ ⠀ Do you have a courage to follow your dreams❓ ⠀ 👙: @cleopatrabeachwear 👘: @berawaluxe 😎: @enkieyewear

A post shared by Diana Kubasova in BALI (@dianakubasova) on

Četru mēnešu atpūta! Kubasova uzņēmusi video, kurā izrāda savu grezno dzīvi Bali salā

Grāmatu uzrakstīt Diānu motivējuši viņas sekotāji, kuri ikdienā iedvemso modeli un viņa vēlas, lai atbalstītāju dzīves kļūtu labākas.

”Ar gadiem arvien vairāk saprotu, ka tas, ko es patiešām gribu dzīvē, nav nauda, taču tā dzīvi padara komfortablu, bet gan citu iedvesmošana un dzīvju uzlabošana,” faniem paziņo Diāna.

Skaistumkaraliene labu laiku jau sapņojusi par grāmatas uzrakstīšanu un kad sākusi domāt, par ko, lai raksta, apdomājusi lietas, kas viņu aizrauj un ko viņa vislabāk pārzina.

Izkristalizējās trīs lietas – ”Instagram”, ēst gatavošana un došanās piedzīvojumos.

Diāna lēma par labu grāmatas tēmai, vadoties no tā, kas aizņem lielu daļu viņas dzīves, kas izmainījis viņas dzīvi līdz nepazīšanai un tas ir – ”Instagram”, kurā modelei ir 55.6 tūkstoši sekotāju.

Kā tu uzskati, vai Diānas grāmatai būs panākumi?

Diāna Kubasova pamāca, kā sevi palutināt mājas SPA