Skaisti foto: vēl pirms laulībām draudzenes Leldei Ceriņai sagādā neaizmirstamu pārsteigumu safari parkā

0 Komentāru
Skaisti foto: vēl pirms laulībām draudzenes Leldei Ceriņai sagādā neaizmirstamu pārsteigumu safari parkā
Anda Upmale

28. maijā par televīzijas skaistāko pāri dēvētie Lelde Lietaviete un Aivis Ceriņš apprecējās. Pēc laulībām Lelde pieņēma vīra uzvārdu. Pirms kļūt par precētu dāmu draudzenes līgavai sagādāja divus pārsteigumus, vecmeitu ballīti Londonā, kā arī viesošanos ”More” safari parkā. Izrādās, lai apmeklētu īstu safari nav jādodas uz Āfriku.

Safari parku Lelde apmeklēja vecmeitas ballītes rītā, domājot, ka izbrauciens un fotosesija kopā ar dzīvniekiem, kā arī pikniks ir visa vecmeitas balle. Lelde kļūdījās, tas bija tikai sākums! Mīļš manevrs, kā atvirzīt viņas uzmanību un sagatavot lielo pārsteigumu.

Sievietes apmīļoja, no rokas pabaroja briežus, apskatīja safari parku, devās pastaigā kopā ar četrkājainajiem ragaiņiem, bet vēlāk baudīja dažādas, izmeklētas uzkodas, kā arī šampanieti.

Leldes četru dienu ilgā vecmeitas ballīte Londonā:

Lelde bija tērpusies baltā, viegli caurspīdīgā mežģīņu kleitā, bet galvā viņai bija kronis. Kā jau īstai karalienei pienākas un vecmeitu ballītē tieši topošā sieva ir galvenā persona, tātad – karaliene!

”Pirms meitenes mani aizrāva neaizmirstamā piedzīvojumā uz Londonu, rīts iesākās šādi,” zem fotogrāfijām sociālajā tīklā ”Facebook” raksta Lelde.

Pēc mierīgā, jaukā parka apmeklējuma sekoja traks, četru dienu brauciens uz Londonu, kur Lelde kārtīgi nosvinēja atvadas no brīvas sievietes dzīves.

Par spīti ballītei, apziņai, cik lieliska ir neprecētas dāmas dzīve, tieši lēmumu apprecēties televīzijas personība sauc par pareizāko lēmumu, kuru viņa jebkad pieņēmusi.

0 Komentāru