Skaistā Madara Kiviča paziņo, ka gatava Teksasai

9 komentāri
Skaistā Madara Kiviča paziņo, ka gatava Teksasai
INSTAGRAM

Nedēļas nogalē režisors Miks Ozoliņš un dziedātāja Andra Kiviča drīz jau šķirtā sieva Madara Kiviča publiskoja divdomīgu foto, liekot aizdomāties par viņu romantiskajām attiecībām. Nu Madara paziņo, ka gatava Teksasai.

Jau pirmajā aprīlī Madara un Miks publiskoja kopbildi, izspēlējot joku par viņu romantiskajām attiecībām un “saderināšanos”.

Nedēļas nogalē ”pārītis” publiskoja romantisku fotogrāfiju, kuras foto parakstā lietoja vārdus – saķērušies, norāvis jumtu un neiztika bez sirdīm.

Madara Kiviča un Miks Ozoliņš paziņo, ka ir ”saķērušies”

 

View this post on Instagram

 

Latviešu meitene gatava Teksasai! 🐃 Kurš par? 😁 #Latviangirl #Texas #happysoul 👒

A post shared by Madara Kiviča (@madara.kivica) on

Arī Mika romantisko dzejoli, kurš veltīts latviešu meitenei, Madara novērtēja ar sirdi un vēlāk savos sociālo tīklu ierakstos sevi dēvē par latviešu meiteni.

Nu Madara publiskojusi fotogrāfiju, kurā redzama ar salmu cepuri galvā, pietuvinoties Teksasas kovboju stilam.

Miks Ozoliņš publisko romantisku dzejoli, kas veltīts īpašai latviešu meitenei

Skaistule raksta, ka latviešu meitene gatava Teksasai un lieto mirkļa birkas #laimīgadvēsele, #latviešu meitene, #teksasa.

Arī slavenības steidz apsveikt Madaru ar jaunajām attiecībām. Laba vēlējumus “pārim” sociālajos tīklos izteikuši – Edgars Toretto, Sabīne Berezina, Laura Raila, Liene Greifāne, Katrīna Puriņa-Liberte.

Foto: Madara Kiviča pirmo reizi pēc šķiršanās ballējas slavenību burziņā

Kamēr ”mīlnieki” atrodas katrs savā pasaules malā, viņi aktīvi sazinās sociālajos tīklos un komentē viens otra ierakstus.

Madaras jaunāko sociālā tīkla ”Instagram” bildi, kurā viņa redzama ar vainagu galvā, Miks komentējis vārdiem – tāda dikti ņammīga dūdiņa. Mana princese ar kroni.

9 komentāri