Skaistā Kristīne Deimone iesaka no dzīves izslēgt visus “čūskulēnus”

6 komentāri
Skaistā Kristīne Deimone iesaka no dzīves izslēgt visus “čūskulēnus”
INSTAGRAM

Skropstu meistare, dizainere, divu dēlu māmiņa Kristīne Deimone vēlas dzīvot pozitīvu dzīvi, bez strīdiem, konfliktiem un ”čūskām” savā azotē. Skaistule iesaka kā uzlabot dzīves kvalitāti!

Sociālā tīkla ”Instagram” stāstos Kristīne aicina dāmas uzlabot dzīves kvalitāti, izslēdzot no dzīves visus, kuri rada negatīvas emocijas.

Kristīne stāsta, ka uzlabo dzīves kvalitāti, neļaujot sev blakus būt ”čūskulēniem”, neļauj nevienam dzīvē radīt negatīvas emocijas.

Kāpēc skaisto Kristīni Deimoni sporta zāles dušās vēro citas sievietes?

Šādus cilvēkus skaistule ”bortē”, viņi Kristīnei ir vienaldzīgi, tāpēc dizainere neuzskata, ka tiem jābūt viņas dzīvē, vai jāmet pat “ēna” pār to.

Divu dēlu māmiņa nesaprot, kāda jēga no šādiem cilvēkiem, ja viņi neko citu kā vien negatīvas emocijas nespēj sniegt!

”Ja jūtaties slikti kādu cilvēku dēļ, ja viņi jums parāda kaut mazākos “indes zobiņus” aizmirstam, nevajag turēt blakus. Uzreiz uzlabosies dzīves kvalitāte. Nevienam nav jāskaidro, kāpēc bloķēji, kāpēc nekontaktējies vai ignorē,” fanus motivē Kristīne.

Skaistule aicina vienkārši darīt un būt laimīgiem. Pat ja nebūsiet laimīgi vairāk blakus nebūs ”čūskulēni”, kuri jūs visu laiku baksta.

Skropstu meistare apzinās, ka vārds draudzene ir rets eksemplārs, parasti par draudzenēm saucam sievietes, kuras ir vienkārši pazīstamas.

Kad šo personu radītā negācija pazūd no dzīvēm mēs saprotam, ka draudzene patiesībā nebija draudzene.

”Pilnīgi visus, kuri man rada negatīvas emocijas ignorēju. Ar māsu bieži strīdamies, kad tā notiek nobloķēju viņu uz divām dienām, tad atbloķēju un viņa jau ir nomierinājusies,” smejas Kristīne.

Kristīne atklāj, ka ļoti reti iesaistās konfliktos, viņai nepatīk negatīvisms, konflikti, tāpēc neiesaistās. Skaistule apzinās, ka dauzi uzskatīs, ka viņa bēg no problēmām, bet viņai ir vienalga, viņa neļaus nevienam sevī radīt negatīvas emocijas.

Kristīne atklāj, ka ļoti reti iesaistās konfliktos, viņai nepatīk negatīvisms, konflikti, tāpēc neiesaistās.

Skaistule apzinās, ka daudzi uzskatīs, ka viņa bēg no problēmām, bet Deimonei ir vienalga, viņa neļaus nevienam sevī radīt negatīvas emocijas.

”Sev negatīvismu varu radīt tikai es pati. Pēc horoskopa esmu svari, garastāvoklis man mainās kā jau svariem. Katru dienu ir problēmas pašai ar sevi, kur nu vēl tam visam pievienot citu radītās! Negribu, lai kāds man sagādā neērtības, neļaušu to nevienam un iesaku arī jums neļaut,” aicina Kristīne.