Simona Kubasova-Prakaša un Radžs pēc kāzām sākuši aizdomāties par bērniem

Pievienot komentāru
Simona Kubasova-Prakaša un Radžs pēc kāzām sākuši aizdomāties par bērniem
Publicitātes foto

Pirms trīs nedēļām modele, skaistuma konkursu dalībniece Simona Kubasova iestūrēja laulības ostā. Skaistule pieņēma vīra Radža uzvārdu un nu dēvējama par Simonu Kubasovu-Prakašu. Pāris no medusmēneša atgriezušies Ņujorkā un katru vakaru skatās kāzu fotogrāfijas un video.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Simona stāsta, ka viņa ar vīru joprojām gremdējās atmiņās par skaistajām, mīlestības pilnajām kāzām. Pāris skatās kāzu video, tajā tik ļoti labi var redzēt, cik sirsnīgi un skaisti viss bija. Video un fotogrāfijas mīlnieki skatās katru dienu un arī nobirdina pa kādai asariņai.

”Arī kāzās raudāju, pirmās dejas laikā, tas bija tik skaists moments. Un mičošanas laikā, kad veicām tradīcijas. Ar māsu Diānu nācās tikai saskatīties, neko pat neteikt un ļāvu emocijām vaļu. Viesiem mīļākais kāzu brīdis bija, kad Radžs stāvēja pie altāra un ieraudzījis mani, tik sirsnīgi apraudājās. Tik patiesi mirkļi ir neaizmirstami. Kāzās bija ielūgti tikai tuvākie cilvēki, tāpēc tās bija ļoti intīmas un arī mīlestības pilnas,” atmiņās gremdējas Simona.

Katra kāzu svinību diena bija citādāka, tāpēc skaistulei grūti salīdzināt tradicionālās kāzas un ceremoniju, kurā tika ievērotas Indijas tradīcijas.

Simonai ļoti patīk viņas uzvārds, tāpēc viņa vienmēr zināja, ka to nemainīs, bet pievienos klāt vīra uzvārdu.

”Ikdienā mani sauc par Prakaša kundzi, to ir tik ļoti patīkami dzirdēt. Ir tik skaisti būt mīlētai un vēl kļūt daļu no sava vīrieša ģimenes, kura man ir tik ļoti dārga. Nekas nevar būt skaistāks,” smaida Simona.

Pēc grandiozajām kāzām jaunlaulātie noīrēja sporta mašīnu ”Mclaren” un, izbaudot skaistos skatus, devās uz Portafino. Pilsētiņā Simona un Radžs palika ”Splendido” viesnīcā un baudīja dabas daiļumu, izbraukumos ar laivu.

Vēlāk mīlnieki devās uz Forte dei Marmi, kas ir kā Hemtona Amerikā vai Jūrmala Latvijā. Mīlnieki apskatīja vīna darītavas Toskānā, pabija romantiskajā Florencē un ceļojumu noslēdza Monako. Itālijā nekad nav garlaicīgi – skaisti skati, garšīgs ēdiens, vīns un jauki cilvēki.

Atgriežoties Ņujorkā no medusmēneša, pāris neizjūt Itālijas trūkumu, viņiem ļoti patīk dzīvot Amerikā. Jaunlaulātie pārcēlušies uz ļoti skaistu dzīvokli, kas atrodas vienas no augstceltņu piecdesmit septītajā stāvā. Ņujorkā nekas nav pelēks vai garlaicīgs.

Jaunās sievas vecāki pārim kā kāzu dāvanu uzdāvināja medusmēnesi Bora Bora, ko viņi plāno izmantot jau septembrī, kad Simona būs pabeigsi skolu.

”Par bērniem mēs, protams, domājam. Nevaram sagaidīt! Gribu redzēt, kas mums sanāks, pateicoties etniskajam sajaukumam, un vēl Radža garajām kājām. Sākumā man jāuzņem filma, jāpabeidz skola, tad domāsim par bēbīšiem,” smejas Simona.