Simona Kubasova-Prakaša sveic mīļoto gadadienā, publiskojot romantisku foto

2 komentāri
Simona Kubasova-Prakaša sveic mīļoto gadadienā, publiskojot romantisku foto
INSTAGRAM

2018. gada 2. jūnijā modele Simona Kubasova-Prakaša iestūrēja laulības ostā ar barbadosiešu izcelsmes uzņēmēju Radžu. Ir pagājis pusgads, un jaunā sieva sveic mīļoto attiecību gadadienā. Simona un Radžs ir kopā jau divus gadus!

Simona un Radžs apprecējās gleznainā Komo ezera krastā, kāzas ilga trīs dienas, kā nekā pāris apprecējās gan tradicionāli, gan “pa indiešu modei”.

Laimīgā laulībā ir pagājis jau pusgads un pāris nespēj beigt priecāties par savu laimi un laiku pa laikam iepriecina savus atbalstītājus ar jaunām kāzu fotogrāfijām.

1. janvārī Simona publiskoja fotogrāfiju, kurā redzama romantiski skūpstam vīriņu. Foto ievietots kā sveiciens mīļotajam attiecību otrajā gadadienā.

Uz fotogrāfiju Radžs atbildējis, ka vakarā viņiem būs tik daudz ko svinēt, piebilstot, ka ilgojas pēc Simonas, pat atrodoties viņai līdzās.

Skaistule 2018. gadu sauc par labāko savas dzīves gadu un nespēj sagaidīt, ko viņiem kā pārim sniegs 2019. gads.

Pirms laika Simona teica, ka pāris par bērniem sāks domāt, tiklīdz viņa pabeigs skolu un uzņems dokumentālo filmu. Skola ir pabeigta, un filma uzņemta!

”Par bērniem mēs, protams, domājam. Nevaram sagaidīt! Gribu redzēt, kas mums sanāks, pateicoties etniskajam sajaukumam, un vēl Radža garajām kājām,” vasarā smejoties teica Simona.

2 komentāri