Seksīgi foto: Latviešu striptīza deju grupas ”MEN’$” piedzīvojumi Amerikā

4 komentāri
Seksīgi foto: Latviešu striptīza deju grupas ”MEN’$” piedzīvojumi Amerikā
Personīgais arhīvs

Latvijas populārākā striptīza deju grupa “MEN’$” jau vairāk nekā mēnesi atrodas Amerikā, kur devušies iepriecināt dāmas ar savu jauno šovprogrammu ”Passion kiss”. Puišu tūre turpināsies vairāk kā divus mēnešus, to laikā tiks sniegti piecdesmit seksīgi šovi.

Mērķis par Ameriku radās ”MEN’$” līderim Arvīdam vēl pirms grupas izveidošanas. Pateicoties zināšanām, ko dejotājs bija ieguvis Amerikā un Kanādā, radās ideja par striptīza deju grupu un līdz ar to mērķis aizvest puišus uz Ameriku.

”Smagi treniņi, skaļas, seksīgas uzstāšanās Latvijā un Eiropā, lieliskas sieviešu atsauksmes sagatavoja mūs Amerikas iekarošanai,” sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj Arvīds.

”MEN’$” ir uzstājušies vairāk nekā 50 Amerikas pilsētās, lielākās no tām ir Čikāga, Detroita, Oklahoma un Kanzasa. Puiši galenokārt uzstājas ASV vidienes štatos.

”Dejas ir veidotas vadoties pēc ”Las Vegas Strip” deju stila pamata. Šova ilgums ir divas stundas. Uzvedums tiek veidots, par pamatu ņemot erotiku un aktiermeistarību, tikai tā var piepildīt sieviešu fantāzijas,” stāta Arvīds.

Salīdzinot amerikānietes un latvietes, puiši vienbalsīgi paziņo, ka amerikānietes ir drošākas. Ja latvietes nepalaiž rokas, tad amerikānietēm tā nav problēma.

Amerikā ir vairāk nobriedusi auditorija, taču šovus apmeklē arī jaunas sievietes. Dažas uzstāšanās ir vērojušas pat astoņdesmit gadus vecas omītes, kuras nekautrējas iesaistīties un tērēt dolārus.

Brīvajā laikā dejotājiem atliek vien mirkļi sporta zāles un ēstuvju apmeklējumiem.  Lielāko daļu dienas aizņem pārbraucieni starp pilsētām, dažreiz tie ilgst pat septiņas stundas. Vienmēr jāierodas ātrāk, jāizmēģina, jāpārbauda gaisma, jāsagatavo VIP vietas, jāatrod viesnīca un jāsapošas šovam.

“Tūres laikā bijušas brīvas vien septiņas dienas, ko izmantojām ”šopingam”, pilsētu apskatei, kino un atpūtai. Daļa no dejotājiem pirmo reizi atrodas Amerikā, viņiem spilgtākie iespaidi ir no lielpilsētām ar debesskrāpjiem,” tā Arvīds.

Uz ielām puišiem pievērš daudz uzmanības, amerikāņi vēlas zināt, no kurienes viņi ir un ar ko nodarbojas. Dažreiz uz šiem jautājumiem nākas atbildēt pat 20 reizes dienā.

Par spīti tam, ka daži no dalībniekiem vēlētos palikt Amerikā, visi ilgojas pēc ģimenēm un mīļotajām sievietēm.