Seksīgā Viktorija Vailda iesaka, kā sievietēm vienmēr izskatīties koptām, starojošām un skaistām

16 komentāri
Seksīgā Viktorija Vailda iesaka, kā sievietēm vienmēr izskatīties koptām, starojošām un skaistām
Personīgais arhīvs

Modele Viktorija Vailda ir viena no aprunātākajām Latvijas sabiedrībā zināmajām personām. Ne visiem sievietes skaistuma standarti liekas pieņemami. Daudzi viņu apbrīno, bet tikpat daudzi nopeļ. Viktorijai skaistumkopšana aizņem lielu daļu dzīves, un viņa labprāt sniedz padomus, kā dāmām izskatīties arvien labāk un labāk.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Viktorija atklāj, ka skaistumkopšana ir viena no viņas mīļākajām tēmām, par kuru viņa spēj runāt jebkurā diennakts laikā un dot vērtīgus padomus.

Modele ir droša, ka mūsdienās visi ir kā apmāti ar savu ārējo veidolu – tievēt, sauļoties, atbilst ideāliem, izvēlēties apģērbu, noslēpt nepilnības. Sievietes ir gatavas tērēt naudiņu skaistumam.

”Ja apskatāmies ”Instagram” modeles, redzams, ka starp sievietēm ir liela konkurence. Notiek sava veida sacensība, lai pievērstu uzmanību, kā nekā, jo vairāk sekotāju, jo populārāka esi. Viena modele skaistāka par otru, un ikviena vēlas būt perfekta,” tā Viktorija.

Pats galvenais, lai mēs būtu skaisti un veselīgi ir pareizs uzturs. Pareizi ēst ir ļoti svarīgi, jo lieki tauciņi, bāla sejas āda nevienam nepatīk.

Iepazīsti modeli Viktoriju Vaildu:

”Ja mēs ēdam sabalansētu pārtiku, esam atpūtušies, tad arī izskatāmies starojoši. Protams, nevajag aizmirst par sportu. Tik bieži runājam par plastiskajām operācijām un skaistumkopšanu, taču reizēm meitenes aizmirst tik elementāru lietu kā ieiet dušā, izmazgāt matus un uzvilkt tīru apģērbu. Sieviete var būt stilīga, moderna, tomēr nemazgāti mati sabojā visu koptēlu,” nosaka Viktorija.

Tā kā Viktorija ir modele, viņai vienmēr jāizskatās labi. Kā nekā personām, kuras darbojas šovbiznesā, īpaša uzmanība jāpievērš sejas kopšanai.

Skaistule iesaka dāmām izmēģināt jaunākās skaistumkopšanas procedūras. Ir taču tik jauki sevi palutināt! Ja ne reizi nedēļā, tad vismaz reizi mēnesī noteikti vajag apmeklēt frizieri, manikīru, kosmetologu un reizi pa reizei ir jauki sevi palutināt ar kādu SPA procedūru.

”Īpaši iesaku pamēģināt skābekļa procedūru sejai. Tā ir ”Derma Oxy” metode, skābekļa liftinga procedūra. Tā kā procedūrai ir tūlītējs efekts, tā ir ideāla pirms pasākumiem, jo seja uzreiz kļūst starojoša, svaiga un atpūtusies,” atklāj Viktorija.

Pati modele, lai koptu sejas ādu, izmanto tādu zīmolu krēmus kā ”Olay”, ”La Mer”, ”Kat Burki Vitamin C intensive face cream” un īpašai sevis palutināšanai – ”La Prairie”, kas ir sejas krēms ar kaviāru.

Toties matu kopšanai tādus šampūnus un maskas kā ”Maroccanoil”, ”Kerastase”, ”OGX Renewing Argan Oil of Morocco”, ”Loreal Professional”, ”Redken”, ”Loreal Intense Repair”.

Dekoratīvās kosmētikas lauciņā modele iemīļojusi tādu zīmolu produktus kā ”Nars”, ”Chanel”, ”Dior” un ”Huda Beauty”. Protams, modeles izvēlētie kosmētikas produkti nav tie lētākie, bet par savu skaistumu jārūpējas un jālutina sevi ar labu, kvalitatīvu kosmētiku.

Viktorija Vailda baudu skūpstoties sajutusi tikai pēc lūpu palielināšanas:

”Sporta zāli apmeklēju trīs vai četras reizes nedēļā. Vasarā reizi pa reizei dodos skriet gar jūru, vērojot saullēktu. Patīk braukt ar velosipēdu, spēlēt tenisu un peldēties jūrā,” smaida Viktorija.

Ar diētām modele neaizraujas, viņa no dabas ir slaida sieviete, bet pie ēšanas paradumiem arī viņai jāpiedomā. Nevajadzētu aizrauties ar ātro ēstuvju piedāvājumiem, čipsiem un šokolādi. Ir jāzina, cik daudz olbaltumvielas, ogļhidrāti un šķiedrvielas dienas laikā jāuzņem.

Bieži vien meitenes sevi nomoka ar drastiskām diētām, kas organismam tikai kaitē. Nav veselīgi zaudēt daudz kilogramus īsā laika posmā. Ēdot tikai salātu lapas, netiek uzņemts pietiekami daudz olbaltumvielu, tāpēc tiek zaudēta arī muskuļu masa.

”Vasarā var uztaisīt smūtijus, apēst kādu jogurtiņu, pievienojot tam šķiedrvielas, rudzu vai kviešu klijas. Olbaltumvielu uzņemšanai pagatavot Cēzara salātiņus ar vistiņu vai garnelēm. Mans mīļākais vasaras ēdiens ir gvakamole,” ar ieteikumiem dalās Viktorija.

Viktorija novērojusi, ka solāriji vairāk nav tik aktuāli kā kādreiz, to vietā sievietes priekšroku dod izsmidzināmajam iedegumam. Modele neiesaka ar kapsulām pieaudzēt matus, labāk savi dabiska izmēra mati, ne gari mati, kur pa gabalu redzams, ka pieaudzēti. Īpaši ņemot vērā, ka modē ir pusgari un īsi mati, galvenais, ka kopti. Sievietei ļoti patīk gari nagi un šķita jau, ka gela nagi no modes izgājuši, bet šogad atkal topā ir caurspīdīgie ”Jelly glass” nagi.

”Visiem patīk koptas, pašpārliecinātas sievietes, ne tādas, kuras vienmēr drūmas, un neapmierinātas ar dzīvi. Tāpēc cerēsim, ka skaistums izglābs pasauli,” nobeidz Viktorija.

16 komentāri