Sejas maska no rītiem un obligāts rituāls vakarā. Svetlana Leva atklāj savus skaistuma knifiņus

2 komentāri
Sejas maska no rītiem un obligāts rituāls vakarā. Svetlana Leva atklāj savus skaistuma knifiņus
PUBLICITĀTES FOTO

”Martas balle” organizatore Svetlana Leva ir no tām dāmām, kura pievērš lielu uzmanību savam ārējam veidolam, jo vienmēr vēlas izskatīties kopta un skaista. Svetlana labprāt atklāj savus skaistuma noslēpumus un neslēpj arī savas domas par botoksu un citiem ārējā veidola uzlabojumiem.

Svetlana stāsta, ka parastā dienā, ja nav jāmazgā mati, viņa pie spoguļa pavada pusstundu, ja jādodas uz pasākumu, tad minimums pie spoguļa tiek pavadītas divas stundas.

”Martas balle” idejas autore cenšas neiziet no mājas bez acu tušas lietošanas, tuša rada komfortu un sajūtu, ka izveidots kopts izskats un sejā ir kāds akcents.

”Lūpu krāsu praktiski nelietoju. Reizēm varu izmantot lūpu spīdumu vai higiēnisko lūpu balzamu. Man ir jāsāk lietot lūpu krāsas, ir tik skaisti, kad sieviete atradusi savu toni un sejā ir skaists akcents,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Svetlana.

Svetlana Leva lūdz fanu palīdzību – viņu ”noskauduši dēmoni”!

Kā jau vairums sievietes arī Sveta nespēj pieturēties pie vieniem un tiem pašiem zīmoliem, bet priekšroku dod dažādu zīmolu produkcijai.

Viļoties, kādā no kosmētikas zīmoliem uz laiku ”Martas balle” idejas autore atgriežas pie zīmola ”Lancome”. No nosauktā zīmola Svetlana īpaši vēlas izcelt acu tušu.

Runājot par plastisko ķirurģiju un botoksu, Svetlana paziņo, ka pēc konkrēta vecuma sasniegšanas ir stulbi paļauties tikai uz gēniem.

”Viens no maniem dzīves principiem – lai vai cik nogurusi es arī nebūtu, vienmēr nomazgāju kosmētiku no sejas un uzlieku krēmu. Tas jau ir iegājies kā rituāls un vairāk nemaz nevaru aiziet gulēt ar kosmētiku uz sejas, ” smaida Svetlana.

Ar sejas maskām Svetlana ādu lutina no rītiem, tas tiek darīts reizi nedēļā, tad āda var atpūsties no kosmētikas un saņem savu devu lutināšanas.

No skaistumkopšanas procedūrām, kuras veic salonā sieviete attīra ādu ar skābēm, kā arī reizi gadā veic biorevitalizācijas injekcijas ar hialuronskābi, kas izlīdzina krunciņas un ādas noslīdēšanas pazīmes.

”Man nepatīk šīs procedūras, neeju uz viņām ar prieku, bet gēni neliks izskatīties jaunākām, atliek izmantot dažādas procedūras,” tā Svetlana.

”Martas balles” organizatorei nav nekas pret mākslīgo skaistumu, bet šim skaistumam ir jāizskatās dabiskam. Svetlanai ir smieklīgi, vērot sievietes, kurām ir izveidotas pārāk lielas lūpas vai citas formas.

”Nav jau tā, ka sievietes, pārspīlējot ar procedūrām, izskatās tikai smieklīgi, jaunas meitenes padara sevi par 10-15 gadiem vecākas. Mēs dzīvojam ”Instagram” laikmetā, ja vēlies būt populāra ir jābūt skaistai, tas cilvēkiem pirmajā vietā noliek ārējo izskatu, ne personību,” aizdomājas Svetlana.

Kā savus skaistuma noslēpumus, kas vienmēr liek būt formā, Svetlana nosauc peldēšanu baseinā un saunas apmeklējumus, tas tiek darīts vismaz reizi nedēļā.

”Arī pastaigas pie jūras nāk par labu vizuālajam tēlam, kā nekā pastaigas atslābina un jūras gaiss palīdz ādai. Mēs esam laimīgi, ka dzīvojam pie jūras,” priecājas Svetlana.

Svetlana Leva: Es zinu, ka varu doties uz Indiju vienatnē un būšu drošībā!

Svetlana smejoties atklāj, ka sievietēm kosmētika un krāsošanās vienmēr būs nodarbe, kurā pilnveidoties, to var saprast, paskatoties vecās fotogrāfijas. Vienmēr izdodas pamanīt, ka uzacis nav īstās formas, tad acis dīvaini uzkrāsotas.

”Pēdējā laikā esmu sākusi spilgtāk krāsoties. To liek darīt saviesīgā dzīve, lai pasākumu fotogrāfijās izskatītos uzposusies, ne parasti. Jau plānoju, ko vilkšu un kā krāsošos uz vasaras ”Martas balles” pasākumu, kas šogad no Daugavpils pārcēlies uz Rēzekni. Pasākums notiks 15.jūnijā, kā daļa no pilsētas svētkiem. Ikviens mīļi gaidīts,” nobeidz Svetlana.