Sedokova beidzot komentē attiecības ar precēto latviešu basketbolistu Timmu

Kā Latvijas, tā Krievijas medijos jau labu laiku tiek mēļots par basketbolista Jāņa Timmas un Krievijā atzītās dziedātājas, bijušās grupas ”VIA Gra” dalībnieces Annas Sedokovas attiecībām. Sportists nesen paziņojis par šķiršanos no sievas, un beidzot ar komentāru klajā nākusi arī Sedokova, kura visu šo laiku klusēja.

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • kašķis

  kašķis

  Nja, ir jau dažām dāmītēm niķītis kārties kaklā precētiem vīŗiešiem. Timma ir ceļš uz ES un tad jau visi līdzekļi labi. Normāli vīri nevārtās pa svešam gultām!!! Tas puisītis liecinieku klātbūtnē zvērēja uzticību savai sievai. Sievai nav jāuzmana katrs pieauguša vīrieša solis! Un, ja kādam šī pāruztūnētā plastmasa šķiet skaista, tad man jāizsaka visdziļākā līdzjūtība. Nekas pavisam drīz tā uzpumpētā lūpa nolaidīs gaisu un tad karāsies zem zoda! Timma ļoti "labu" piemēru nodemonstrēja saviem bērniem!
 • silk

  silk

  Prātīgas sievietes nepalaiž prom labu vīru, lai šis brauc pelnīt naudu, bet es, gudrīte, izmantošu viņa bankas kartes. Jābrauc bija kopā, bet negribējās tak. Naudu padavai, bet vīrietis var dzīvot tālumā un viens. Bet tā nemēdz būt, labus vīriešus ātri savāc...
 • Jurka no teikas

  Jurka no teikas

  Ukrainiete vienkārši sist pušu seksā pasīvo un garlaicīgo latju baibiņu.
 • Lol

  Lol

  Degunu labāk varēja salabot, viņai viņš kā kartupelis pa pusģīmi, nevis lūpas taisīt vēl pa pusseju un silikonus stūķēt!
 • Aija
 • Vii

  Vii

  Tad nu gan komentārs - patiesībā nav pateikts vispār nekas (vismaz nekas patiess). Labākie cilvēki pasaulē tomēr nekrāpj sievas vai nelec gultā ar precētiem mazu bērnu tēviem. Silikons smadzenēs dāmītei sakāpis.
  • pii

   pii

   Tā notiek, ja vīrietim apnīk tukša, bezjēdzīga sieviete, kura pat sevi uzturēt nav spējīga! Timma pareizi darīja!
 • mans viedoklis

  mans viedoklis

  Timmas ex sieva pārdzīvo, ka kredītkartes slēgtas!:DDDD Vajag izglītoties, strādāt normālu darbu, nevis dzīvot vecim uz kakla kā nejēgai! Sedakova ir labi pelnoša, slavena , skaista sieviete. Sana ar viņu salīdzinot nav nekas!
  • 12345

   12345

   Ko tad ar tādu 10 gadus dzīvoja kopā un vēl bērnu taisija, jau jau bija tik slikta??
   • h

    h

    Cilvēki attīstās un ja otrs nav gatavs attīstīties līdzi - tad drīzāk pa ceļam vairs viņiem nav.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!