Sedokova beidzot komentē attiecības ar precēto latviešu basketbolistu Timmu

10 komentāri
Sedokova beidzot komentē attiecības ar precēto latviešu basketbolistu Timmu
INSTAGRAM

Kā Latvijas, tā Krievijas medijos jau labu laiku tiek mēļots par basketbolista Jāņa Timmas un Krievijā atzītās dziedātājas, bijušās grupas ”VIA Gra” dalībnieces Annas Sedokovas attiecībām. Sportists nesen paziņojis par šķiršanos no sievas, un beidzot ar komentāru klajā nākusi arī Sedokova, kura visu šo laiku klusēja.

Pagājušajā nedēļā Timma ar sociālo tīklu starpniecību paziņoja par šķiršanos no sievas un gadu vecā dēla Kristiana mammas Sanas, uz ko Sana atbildējusi, paziņojot, ka vīrs viņu krāpis, bet nu bloķējis viņas bankas kartes un draud izmest no dzīvokļa kopā ar visu bērnu, ja netiks parakstīti šķiršanās dokumenti.

Sana savā publiskajā paziņojumā, kas gan pēc tam dzēsts, netieši norādījusi, ka viss citas dāmas dēļ, un faniem skaidrs, ka, visticamāk, runa par Sedokovu.

Par šiem notikumiem vairāk lasi TE!

Ukraiņu izcelsmes provokatīvā dziedātāja Sedokova visu šo laiku klusēja, bet nu viņa sociālajos tīklos beidzot komentējusi šo jezgu.

Zvaigzne savā ”Instagram” ievietojusi publisku paziņojumu, kurā ietagots arī Timma. Kā raksta Sedokova, presē esot daudz ”mēslu”, un viņa nav uzskatījusi par vajadzīgu kaut ko komentēt, līdz piezvanījuši viņas vecāki un apraudājušies.

”Es lūdzu jūs neticēt šiem murgiem,” tā jezgu ap sevi un Timmu komentē mūzikas zvaigzne. Viņa uzsver, ka Jānis esot ”pats labākais un laipnākais cilvēks, kādu jebkad esmu satikusi. Un to jums pateiks ikviens, kurš viņu pazīst kaut vai attālināti.

Viņš ir valsts lepnums, savas komandas lepnums un mans lepnums,” tā raksta Sedokova. Viņa uzsver, ka laiks saliks visu pa vietām, un sola, ka drīz gaidāms ”negaidīts pavērsiens”.

”Klausieties manas dziesmas, jo tajās ir atbildes. Un ejiet uz Jāņa spēlēm,” vēsti noslēgusi zvaigzne.