Saulietis pārdzīvojis smagu depresiju; jaunas attiecības vairs nemeklē

9 komentāri
Saulietis pārdzīvojis smagu depresiju; jaunas attiecības vairs nemeklē
INSTAGRAM

Hokejistam Kasparam Saulietim aizvadītajā gadā mīlas dzīvē nav klājies visai spīdoši. 2019. gada izskaņā šķirta viņa un uzņēmējas Katrīnes Saulietes laulība, bet 2020. gada izskaņā viņu esot pametusi Sana Timma. Kaspars atklājis, ka pēdējā laikā jūtas tik izdedzis, ka meklējis pat speciālistu palīdzību. Jaunas attiecības viņš šobrīd noteikti nemeklē.

Kaspars ir aktīvs sociālo tīklu lietotājs, un pēdējā laika ieraksti tajos raisījuši satraukumu hokejista  fanos.

”Mans mērs ir pilns, tas vairs nelien nekādos krastos! Vēl 6 mēnešus jārēķinās ar esošajiem ierobežojumiem!

Tagad iz dzīves, es pats biju tuvu tam, lai visu šito pabeigtu bez mokām! Cik vēl ir tādu cilvēku, kas turas uz pēdējās stīgas (morāli izjāti)?” saviem ”Instagram” sekotājiem nesen jautājis Saulietis.

Hokejists šonedēļ sniedzis plašu interviju žurnālam ”Privātā Dzīve”, kurā atklājis, ka pēdējā laikā viņā iezagušās domas par pašnāvību.

Visgrūtākajā brīdī palīdzīgu roku sniegusi bijusī sieva Katrīne Sauliete. Viņa šķirto vīru atbalstījusi, iedvesmojusi un piedāvājusi vairāk laika pavadīt kopā ar meitiņām. Kad arī šis atbalsts nav līdzējis, Kaspars devies pie ārsta un kādu laiku lietojis antidepresantus.

Kaspars ir aktīvs sociālo tīklu lietotājs, un virtuālajā vidē ar viņu labprāt komunicē arī dažādas daiļavas. Hokejists intervijā ”Privātajai Dzīvei” atklājis, ka komunikācija ar faniem internetā ir kā sava veida maska – mēģinājums iedvesmot citus brīžos, kad pats ir izdedzis. Jaunu pielūdzēju uzmanību viņš šādā veidā piesaistīt nemēģina. Viņš ir izgājis ”Instagram” kursus, plāno pievienoties influenceru rindām, bet jaunu mīlu pagaidām nemeklē.

Kaspars intervijā žurnālam atklājis, ka laulību ar Katrīni abi mēģinājuši glābt, taču sapratuši, ka šīs attiecības sevi izsmēlušas.

Pagājušā gada otrajā pusē hokejistam uzvirmoja romāns ar basketbolista Jāņa Timmas šķirto sievu Sanu. Sana paziņojusi, ka tieši viņa pārtraukusi šīs attiecības, lai ļautos pašizaugsmei.

Hokejists attiecības ar Sanu nekomentē, vien uzsver, ka šobrīd privātajā dzīvē paņēmis pauzi.

”Jaunas attiecības veidot nemēģinu. Turklāt tagad taču pat uz restorānu nevar aiziet! Kādas attiecības?” jautā Saulietis.

9 komentāri