Četru bērnu mamma Santa Pīlēna atzīstas, ka ir atkarīga no zīdaiņiem

5 komentāri
Četru bērnu mamma Santa Pīlēna atzīstas, ka ir atkarīga no zīdaiņiem
INSTAGRAM

Uzņēmēja Santa Pīlēna ir četru bērnu mamma. Ar auklītes palīdzību viņa spēj rūpēties par bērniem, pierādīt sevi savās aktivitātēs un pat aizdomāties par vēlmi radīt vēl pēcnācējus. Santa domā, ka ir atkarīga no zīdaiņiem.

Sociālajā tīklā ”Instagram” Santa raksta, ka ir četru bērnu māmiņa, no kuriem jaunākajai meitai Ģertrūdei ir tikai pusgads. Viņa joprojām baro mazo ar krūti.

Ikviena došanās ārā ir piedzīvojumiem pilna, bet labiem, pozitīviem piedzīvojumiem.

Pārim par divus gadus veco Frīdu un sešus mēnešus veco Ģertrūdi palīdz rūpēties auklīte, kura pieskata meitenes piecas dienas nedēļā.

Katru dienu pēc astoņiem vakarā Santa jūtas pārgurusi, tāpēc nespēj sev nepajautāt, no kurienes viņas prātā parādās domas par vēl vienu bērniņu?

Skaistā māmiņa aizdomājas, šāda vēlme ir trakums vai atkarība?

Lidostā Santa redzējusi jauno māmiņu ar nesen dzimušu bērniņu un viņu pārņēmusi sajūta, ka viņa vēlas mazulīti turēt savās rokās.

Pārrunājot sajūtas ar vīru, arī viņš nav sapratis, no kurienes viņai šādas domas, īpaši, ja viņa apgalvo, ka vairāk bērnus nevēlētos.

Santa apzinās, ka pārim ir jāvelta laiks sev, attiecībām un jāļauj atkopties viņas ķermenim.

Četru bērnu māmiņa vēlmi pēc zīdaiņa uzskata par atkarību, kura rodas, pirmo reizi turot rokās zīdaini, pirmo reizi barojot ar krūti, esot daļai no jaundzimušā pirmās dzīves dienas.

Tas ir kā mīlestība no pirmā acu uzmetiena! Šo sajūtu gribas piedzīvot vēl un vēl.

Santa aizdomājas, kad beidzot ir pietiekami? Bet, ja nav gana, cik ilgam ir jābūt pārtraukumam, lai pēc tam nejustos iztukšota un nemitīgi nogurusi?