Komentāri
Šampanietis, ceriņi, Londona, ”Prāta vētra”: Lelde Ceriņa publisko vecmeitu ballītes fotogrāfijas
facebook.com/lelde.lietaviete

28. maijā laulības ostā iestūrēja pašmāju skaistākais televīzijas pāris Lelde Lietaviete un Aivis Ceriņš. Pēc kāzām Lelde pieņēma vīra uzvārdu un dēvējama par Leldi Ceriņu. Vairāk nekā mēnesi pēc kāzām jaunā sieva sociālajos tīklos publiskojusi fotogrāfijas no vecmeitu ballītes.

Vecmeitu ballītes ietvaros Lelde paviesojās Londonā, kur devās kopā ar savām tuvākajām draudzenēm. Sievietes pa Angliju trakojušas veselas četras dienas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Draudzenes topošo sievu pārsteigušas nesagatavotu. Tāda mēroga ballītei, pārsteigumiem Lelde nav bijusi gatava, tas viss viņu emocionāli saviļņojis.

Lielākais pārsteigums bijis grupas ”Prāta vētra” vizīte vecmeitu ballītē. Vienā no fotogrāfijām redzams, ka grupas solists Renārs Kaupers salej meitenēm glāzēs šampanieti un jau nākamajā saskandina glāzes kopīgā tostā.

”Prāta vētra” ir Leldes mīļākā grupa, tādēļ muzikālās apvienības klātbūtne tikai paspilgtināja pasākuma nozīmi un atmiņas par pēdējo ceļojumu vēl brīvas sievietes ampluā.

”Kas ir vajadzīgs pilnai laimei? Savi cilvēki līdzās. Nu, un varbūt vēl tāds negaidīts pārsteigums, tāds kā mīļākā grupa,” fotogrāfijas paraksta Lelde.

Dāmas bija tērpušās maigu, vasarīgu krāsu kleitiņās, bet Lelde deva priekšroku maigai krēmkrāsai, kuru paspilgtināja spilgtākas iešuves, kas lieliski sasaucās ar viņas gaišo ādas toni.

Dāmas ne tikai apartamentos baudīja šampanieti, bet ar rozā baloniem, kurus rotāja uzraksts – Mrs/Miss, devās uz parku. Tāpat neiztika bez pozēšanas pie ziedošiem, smaržu reibinošiem ceriņu krūmiem.

Lēmumu apprecēties jaunā sieva sauc par pareizāko lēmumu savā dzīvē.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl