Komentāri
Šampanietis, ceriņi, Londona, ”Prāta vētra”: Lelde Ceriņa publisko vecmeitu ballītes fotogrāfijas
facebook.com/lelde.lietaviete

28. maijā laulības ostā iestūrēja pašmāju skaistākais televīzijas pāris Lelde Lietaviete un Aivis Ceriņš. Pēc kāzām Lelde pieņēma vīra uzvārdu un dēvējama par Leldi Ceriņu. Vairāk nekā mēnesi pēc kāzām jaunā sieva sociālajos tīklos publiskojusi fotogrāfijas no vecmeitu ballītes.

Vecmeitu ballītes ietvaros Lelde paviesojās Londonā, kur devās kopā ar savām tuvākajām draudzenēm. Sievietes pa Angliju trakojušas veselas četras dienas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Draudzenes topošo sievu pārsteigušas nesagatavotu. Tāda mēroga ballītei, pārsteigumiem Lelde nav bijusi gatava, tas viss viņu emocionāli saviļņojis.

Lielākais pārsteigums bijis grupas ”Prāta vētra” vizīte vecmeitu ballītē. Vienā no fotogrāfijām redzams, ka grupas solists Renārs Kaupers salej meitenēm glāzēs šampanieti un jau nākamajā saskandina glāzes kopīgā tostā.

”Prāta vētra” ir Leldes mīļākā grupa, tādēļ muzikālās apvienības klātbūtne tikai paspilgtināja pasākuma nozīmi un atmiņas par pēdējo ceļojumu vēl brīvas sievietes ampluā.

”Kas ir vajadzīgs pilnai laimei? Savi cilvēki līdzās. Nu, un varbūt vēl tāds negaidīts pārsteigums, tāds kā mīļākā grupa,” fotogrāfijas paraksta Lelde.

Dāmas bija tērpušās maigu, vasarīgu krāsu kleitiņās, bet Lelde deva priekšroku maigai krēmkrāsai, kuru paspilgtināja spilgtākas iešuves, kas lieliski sasaucās ar viņas gaišo ādas toni.

Dāmas ne tikai apartamentos baudīja šampanieti, bet ar rozā baloniem, kurus rotāja uzraksts – Mrs/Miss, devās uz parku. Tāpat neiztika bez pozēšanas pie ziedošiem, smaržu reibinošiem ceriņu krūmiem.

Lēmumu apprecēties jaunā sieva sauc par pareizāko lēmumu savā dzīvē.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl