Salceviča un Ševeļovs sašutuši par populārajām vizuālā izskata uzlabošanas aplikācijām

1 komentārs
Salceviča un Ševeļovs sašutuši par populārajām vizuālā izskata uzlabošanas aplikācijām
INSTAGRAM

Modes eksperti, ”influenceri” Indra Salceviča un Deniss Ševeļovs iestājas par īstiem cilvēkiem, dabisku skaistumu un reālām fotogrāfijām. Sabiedrībā zināmās personas sašutušas par dažādu aplikāciju izmantošanu, kuru rezultātā cilvēks pārveido savu ārieni, tādējādi melojot sekotājiem.

”Pasakiet man — kāda jēga rakstīt par sevis mīlēšanu un pieņemšanu, ja ir jāpublicē fotogrāfijas ar aplikācijas palīdzības samazinātām vidukļa līnijām vai ”izlaizītām” ādām?” savu sašutumu sociālajā tīklā ”Instagram” neslēpj Indra.

Modes eksperte Indra Salceviča paziņo, ka ir uzēdusi savu svaru

View this post on Instagram

Nu pasakiet man — kāda jēga rakstīt par selflove un sevis pieņemšanu, ja ir jāpublicē fotogrāfijas Instagram pasaulē ar aplikācijās samazinātam vidukļa līnijām vai izlaizītām ādām? Jā, filtrus saprotu – tas ļauj ieturēt kaut kādu kopējo Instagram tonālo gammu, bet kāpēc ir jāmelo? Un priekš kam? Uz ielas savu vidukli slaidāku neparādīsi un kājas garākas neizstiepsi. Nu ko, nokačāju es arī brīnumaino body editor aplikāciju. 2 minūtes un man ir ne tikai tievāks viduklis, bet arī lielākas krūtis un slaidāka seja, štruts par pieplacināto un plakano roku! :) Izbaudiet! P.S es vēl tā ” gramatna” ir konti, kuros ķermeņa deformācijas ir daudz iespaidīgākas ;)paldies par 📸 @mrssimsonart4u 😘#bodyeditor #kādajēga #parfotošopu #latvianblogger #blogger #plussize

A post shared by Indra Salcevica (@indrasalcevica) on

Apprecējusies modes eksperte Indra Salceviča

Modes eksperte saprot dažādu ”filtru” lietošanu, jo tie ļauj ieturēt kādu kopējo sociālā tīkla toņu gammu.

Indra jautā sekotājiem – kāpēc jāmelo?

”Uz ielas savu vidukli slaidāku neparādīsi un kājas garākas neizstiepsi,” tā Indra.

Iedvesmojošā sieviete pati izmēģinājusi ķermeņa uzlabošanas aplikāciju un divu minūšu laikā ieguvusi ne tikai tievāku vidukli, bet arī lielākas krūtis un slaidāku seju, ”štrunts” par pieplacināto un plakano roku.

Foto: INSTAGRAM

Arī pasākumu organizators Deniss Ševeļovs ir pamanījis ”influenceru” jauno tendenci – veikt dažādus ķermeņa uzlabojumus, lai tikai izskatītos pēc iespējas ideālāk.

Modes eksperts Deniss Ševeļovs atzīst problēmas ar alkoholu un skaidro, kā izlēmis mainīt dzīvesveidu

Kāpēc modes eksperts Deniss Ševeļovs nakšņo veikalā?

”Viena lieta, ja reklāma mēģina pārdot kādu sapni vai fantāziju. Otra, ja pats cilvēks mēģina sevi “iesmērēt” kā kādu ”real life” ideālu. Pavisam citādāka, manuprāt, trakāka lieta ir kad pats to dara un publisko,” sociālajā tīklā ”Instagram” pārdomās dalās Deniss.

Modes eksperts aizdomājas kādai jābūt disonansei un depresijai, ja cilvēka atspulgs nesakrīt ar paša sniegto informāciju.

”Nabagi cilvēki, tas ir skumji. Ir arī laba ziņa, īsts skaistums – laba un veselīga āda, kopti mati un citas veselības pazīmes cenā izaugs vēl vairāk,” priecājas Deniss.

Šogad Denisam ir mērķis reālajā dzīvē izskatīties labāk nekā savā ”Instagram”.

Ko tu domā par dažādajām vizuālā izskata uzlabošanas aplikācijām?

1 komentārs