Saderināšanās gadadienā Zeltiņš atklāj, kā pēc bildinājuma nekrietni izjokojis mīļoto Ievu

Pievienot komentāru
Saderināšanās gadadienā Zeltiņš atklāj, kā pēc bildinājuma nekrietni izjokojis mīļoto Ievu
INSTAGRAM

Šovmenim Renāram Zeltiņam pirmais aprīlis ir ļoti nozīmīgs datums. Kā nekā pirms četriem gadiem joku dienā viņš bildināja savu mīļoto Ievu. Tik nozīmīgā dzīves solī neiztika bez jautrības un izāzēšanas.

Saderināšanās stāstu Renārs publiskoja sociālajā tīklā ”Instagram”, rakstot, ka pirms četriem gadiem Tokijas lielākajā sakuras dārzā bildinājis savu Ievu.

”Šis ir īstais mirklis, lai iedzertu ”Negroni” un uzliktu Mārleja plati.” Zeltiņš aicina atlikt apjomīgu socializēšanos

View this post on Instagram

Pirms 4 gadiem, tieši 1.aprīlī, Tokijas lielākajā sakuras dārzā es bildināju savu Ievu. Tas bija neaptverami skaisti. Sapņa un vīzijas piepildījums. Ieva man teica jā un vēlāk jau ejot ārā no parka, es apstājos un teicu:” Ieva, April April. Šis bija slepens izjokošanas projekts, lai noskaidrotu cik ātrā laikā man izdotos bildināt meiteni. Paldies, tas arī viss, atdod lūdzu gredzenu.” Uz brīdi, uz pavisam mazu brīdi es saredzēju Ievas acu zīlītēs trauksmi un noticēšanu man. Tas bija nekrietns un ļauns joks, bet tas nebūtu es, ja es nepamēģinātu nedaudz pakacināt jauno līgaviņu😂😂😂 Bet ja nopietni, tajā dienā es ieguvu savu labāko draugu, dvēseles partneri, gādīgu sievu un kā izrādās atbildīgu mammu mūsu meitai. Mēs dzīvojam dēļ tādiem mirkļiem, kas šobrīd liek saprast un novērtēt – kas ir svarīgākais dzīvē.

A post shared by Renārs Zeltiņš (@renarszeltins) on

Renārs Zeltiņš Tenerifē piedzīvo diženu smilšu vētru

Bildinājumu Renārs uzskata par neaptverami skaistu – sapņa un vīzijas piepildījumu! Kā nekā Ieva atbildējusi ar – JĀ!

”Vēlāk, jau ejot ārā no parka, apstājos un teicu – Ieva, april, april. Šis bija slepens izjokošanas projekts, lai noskaidrotu, cik ātrā laikā man izdotos bildināt meiteni. Paldies, tas arī viss. Atdod, lūdzu, gredzenu,” saderināšanās joku atklāj Renārs.

Uz pavisam īsu brīdi Renārs Ievas acu zīlītēs redzējis trauksmi, noticēšanu viņa vārdiem.

Šovmenis apzinās, ka tas bijis nekrietns un ļauns joks, bet tas nebūtu viņš, ja nepamēģinātu nedaudz pakacināt jauno līgaviņu.

”Ja nopietni, tajā dienā es ieguvu savu labāko draugu, dvēseles partneri, gādīgu sievu un, kā izrādās, atbildīgu mammu mūsu meitai,” priecājas Renārs.

Sabiedrībā zināmā persona uzskata, ka mēs dzīvojam tādiem mirkļiem, kas šobrīd liek saprast un novērtēt, kas ir svarīgākais dzīvē.

Renārs un Ieva laulības ostā iestūrēja 2017. gada 7. jūnijā. Pāris ir laimīgi precējušies un audzina meitiņu Emmu.