Sabīne Berezina: Matiem gluži kā tomātam vajag baroties. Nemazgājot matus, tie saņem lielisku dabīgo mēslojumu

1 komentārs
Sabīne Berezina: Matiem gluži kā tomātam vajag baroties. Nemazgājot matus, tie saņem lielisku dabīgo mēslojumu
Publicitātes foto

Dziedātāja Sabīne Berezina uz astoņi nolikusi visus eksāmenus un nu gatavojas saņemt grima mākslas diplomu imidža skolā ”Unastyle”. Sabīnei iepatikusies skaistumkopšanas sfēra un viņa plāno papildus apgūt nagu pieaudzēšanu un iziet frizieru kursus. Varbūt nākotnē mums būs ne tikai dziedošais policists, bet dziedošā skaistumkopšanas salona īpašniece?

Runājot par savu matu skaistumu, Sabīne uzsver, ka ir mēģinājusi dažādus šampūnus, maskas, kondicionierus un labākais, kas var būt, ir krievu un ukraiņu produkcija. Pēc viņu produktiem mati kļūst zīdaini, viegli, bet ierastie šampūni var padarīt matus lipīgus, smagnējus.

Dziedātāja ikdienā galvas rotu nežāvē ar fēnu, netaisno, tas tiek darīts vienīgi pirms koncertiem. Pateicoties taisnotāja, fēna neizmantošanai, matu gali neizdeg, nelūst un tie lieliski aug.

”Matus mazgāju reizi nedēļā, maksimums divas reizes. Ja jāiet sabiedrībā vienmēr var uztaisīt copīti un uz priekšu. Galva nekasās, jo mati ir saņemti. Šādi darot, redzu ļoti lielu atšķirību. Matiem gluži kā tomātam vajag baroties. Nemazgājot matus, tie saņem lielisku dabīgo mēslojumu, kas izdalās no pašiem matiem,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Sabīne.

Dziedātāja atklāj, ka sākusi reti mazgāt galvas rotu un pie tā pieradusi, jo bija pieaudzējusi matus. Ar ļoti bieziem matiem ikdienā grūti cīnīties, tāpēc tajā laikā māksliniece bieži vien mazgājusi tikai čolku, bet pārējos matus tikai ar taisnotāju iztaisnojusi.

Kas motivēja Sabīni apgūt grima mākslu?

Galvai nepatīk svešķermeņi, to mūziķe sapratusi pēc matu pieaudzēšanas, jo mati sākuši stiepties, augt, lai tikai atbrīvotos no pieaudzētajiem matiem. Tāpat noticis ar Sabīnes draudzeni, kura pēc viņas ieteikuma pieaudzējusi matus un tie sākuši augt griezdamies. Toties pirms pieaudzēšanas sievietes mati vairāku gadu garumā nebija mainījuši garumu.

Nepilna gada laikā Sabīnei mati ir ļoti atauguši. To redz pēc saknēm, jo viņa kopš šova “X Faktors” laikiem vairāk nav krāsojusi matus. Mūziķe vēlas dabīgus, skaistus matus.

”Ir izmēģināti visa veida matu kopšanas līdzekļi. Zirgu šampūns, šampūni, kuri maksā 27 eiro un vairāk. Neredzu atšķirību starp šiem dārgajiem produktiem un ”Avon” matu kosmētiku. Kad biju Ukrainā, sapirkos lielus bunduļus ar šampūniem, kondicionieriem, tie ir lieliski,” smaida Sabīne.

Šobrīd Sabīne lieto ”Elvital extraordinary oil” šampūnu, tas padara viņas matus zīdainus, spīdīgus. Viņa ir atradusi savu mazgāšanas līdzekli, bet apzinās, ka drīzumā tas jāmaina, jo sāksies problēmas, parādīsies blaugznas, kā jau tas notiek, kad mati pierod pie kāda produkta.

Ja vajag vienkārši izskriet uz veikalu dziedātāja grimu nelieto. Viņa apmeklējusi konferenci, kurā stāstīts par dabīgajiem produktiem un atklājusi lielisku izsmidzināmu līdzekli ar kumelītēm, citām zālītēm. Sejas āda paliek maiga, seju pārņem patīkama sajūta, tas ir viss, kas vajadzīgs ikdienā.

”Esmu atklājusi, ka uzacis parāda cilvēka temperamentu. Jo uzacis ir spicākas, smailākas, jo iedomīgāks cilvēks. Mēģinu vienmēr sev radīt patīkami kantaini apaļīgas uzacis. Protams, skropstas, acu loka līnija, tā izceļ acis un nerada mākslīgu efektu. Vēl neitrāla lūpenīte un var iet ielās,” tā Sabīne.

Sabīnei priekšā ir diploma saņemšana imidža skolā ”Unastyle”, un tad viņa plāno mācīties likt nagus un apgūt friziera profesiju. Dziedātāja smejoties saka, ka nekad nevar zināt, kas notiks nākotnē, varbūt viņa kļūs par dziedošo skaistumkopšanas salona īpašnieci.

”Vizāžists, kurš vēl taisa matus, ir forši, vienkārši vizāžists – nav tik forši. Parasti dāmas vēlas apvienot abas lietas vienā meistarā. Tā kā mani ieinteresēja skaistumkopšanas sfēra, domāju apgūt man interesējošās profesijas un kaut ģimenes, draugu lokā to visu izmantot, kāpēc gan nē? Zināšanas vienmēr nāk tikai par labu,” nosaka Sabīne.

Sabīnei bieži vien māsa vai vīrs jautā, lai viņa apgriež viņem matu galus. Kopš reizes, kad viņa sev pielīdzinājusi čolku un sanācis mazs “ezītis”, viņa no tā baidās, bet, apgūstot profesiju, tas viss būs ierasta lieta.

Ja kāda dāma vēlas, lai viņai grimu uzliek tieši Sabīne, var rakstīt vizāžistei sociālajā tīklā ”Facebook”, dziedātāja visiem atbild, visus akceptē draugu lokā.

”Pret klientiem jāizturas forši un visi zina, cik es esmu forša! Zinu, klienti nāk iegūt skaistumu un vēl papildus izrunāties, izlādēties. Gribu, lai ikviens aiziet ar smaidu, izrunājies, izbēdājies un skaists,” tā Sabīne.

1 komentārs