Sabiedrībā zināmas personas skarbi izsakās par Didrihsones viedokli, kas veltīts viendzimuma pāru attiecībām

18. februārī populārā ”influencere” un zīmola ”Butterfly” radītāja Elīna Didrihsone izteica savas domas par viendzimuma attiecībām. Sievietes izteikumus daudzi pielīdzināja homofobismam. Sabiedrībā zināmas personas nespēj klusēt un komentē ”influenceres” vārdus.

Atpakaļ uz rakstu

372 komentāri

 • Ilze

  Ilze

  Nu neatbalstīšu, nu ne par ko. Tracina ārā, ka, jūtās, kā varoņi, kad taisa savus tizlos praidus. Tas ir normāli? Nu nē, vai tādi ģimenes parādes notiek nu nē. Kāpēc tad viņiem tādu vajag? Lai izaicinātu cilvēkusi. Riebjās pat viņus redzot TV.
 • Mjā

  Mjā

  Lai arī līdz šim Kašers un Juta likās tādi feini cilvēki, kam forši piesekot. Ar šo brīdi - nē. Izlasiet arhibīskapa J.Vanaga rakstu delfos. Ļoti liek aizdomāties.
  Noārda cilvēku (Elīnu) par viņa viedokli. Aicina neatbalstīt, atsekot. Katram rokā pa akmenim un lai tad met, ja bez grēka.
  Un vēl skumjāk, ka mediji šādās situācijās audzina un kultivē sabiedrību naidam. Garšo taču otrs latvietis, pareizi?
 • Fuck
 • Normunds Kaposts

  Normunds Kaposts

  Nav nekas pret LGBTHVZ kopienu, bet atbalstu Dridrihsones viedokli. Manis pēc Kešera kundze ar savu draudziņu var darīt ko vēlas, bērnus viņiem neredzēt !
 • Leons Lasmanis

  Leons Lasmanis

  Visus tos netradicionalus vajag izolet no normalas sabiedribas.
 • Dzonis Melderis

  Dzonis Melderis

  Elina reali izkatas pec maksligas sievietes es esu calis no laukiem nstragama sekoju elinas apgerbiem ko vinja rekle un vinja kaa sieviete mani cali no laukiem pat neuzrunaaa divi has grins ir dirsaa posts pasties uz vinjas to cali pat vabagam bij slaidaks deguns nu karoc Elinaaaa ieksaa ir pikjis bet pikjis ir veejaa palaists bet pa to steil esu 100%kopa ar Eline pret kaseru👏
 • Gatis Kauliņš

  Gatis Kauliņš

  No otras puses interesanti paskatīties, ka aiz vien vairāk parādās šo netradicionālo cilvēku. Un te ienāk doma galvā, cik tad īstenībā liela sabiedrības daļa nav īsti tradicionālie? Drīz jau būs jāsāk skatīties, ka labākais draugs nesāk atklāties! :D Bet nu ja tā nopietni.... Tas ir diezgan absurdi noliegt savu dzimumu, ja esi piedzimis ar atbilstošiem dzimumorgāniem. Tik pat labi var sākt noliegt, ka esi cilvēks vispār. Senāk tādus lika psihenē, vēl senāk dedzināja, bet mūsdienās viņiem ir tiesības! :D Nezinu vai raudāt, vai smieties... Mūsu bērniem šajā pasaulē būs jādzīvo kā nekā! Interesi kas patīk, kas nepatīk droši vien nevar ne liegt, ne arī strīdēties par gaumi. Lai ņemās! Galvenais šiet ir nebojāt morāli saistībā ar to, kas ir ģimene pēc definīcijas un būtības. Kas vēl... Viendzimuma partneri nevar vairoties, varbūt tas ir nākotnes dabiskais risinājums pārapdzīvotībai?
 • Nauris Solnerčiks

  Nauris Solnerčiks

  Pat feisītī pilns ar piderasiem,pēc mana komenta atnāca brīdinājums no šiem,bet vienalga pidarus vajag uz sibīriju pa špalām
 • Irēna Puķīte

  Irēna Puķīte

  Ja tu esi pāliecināts par savu viedokli, un nejūti kaunu par to,ko dari,tad nekāds negatīvs izteikums tevi neaizskars.
 • Sarmīte Sarmīte

  Sarmīte Sarmīte

  Ačgārnajiem ir tik daudz piekritēju, ka liekas, ka tradicionālie iet mazumā. Par sava viedokļa izteikšanu komentārā, vienreiz jau tiku nobloķēta😠😠😠

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!