Sabiedrībā zināmas personas izrāda bagātīgi pielasītos sēņu grozus

5 komentāri
Sabiedrībā zināmas personas izrāda bagātīgi pielasītos sēņu grozus
INSTAGRAM

Augusts ir iemīļots mēnesis ikvienam sēņu cienītājam. Sabiedrībā zināmas personas arī labprāt dodas uz mežu un vēlāk lutina savas garšas kārpiņas ar dažādām sēnītēm. Apskati slavenību sēņu grozus!

Neskatoties uz sauso vasaru, kā ietekmē sēnes šogad ir ļoti tārpainas, sabiedrībā zināmas personas dodas uz mežu pēc gardumiem.

Mildiņa, Žorks, Žaks un Miervaldis atgriežas! Jānis Jarāns kļuvis par ”Tik Tok” zvaigzni

Foto bikini! Sindija Bukša Spānijā ne tikai trenējas, bet arī laiskojas okeānā

Īpaši aktīva sēņotāja ir dziedātāja Ieva Sutugova, kura teju katru dienu iepriecina savus sociālo tīklu sekotājus ar jaunām sēņu bildēm.

Sevi un vīru Reini ar ceptām baravikām sviestā ir palutinājusi arī vokālā pedagoģe Maija Sējāne.

Ar bagātīgu sēžu ražu palepojas Jānis Jarāns un Magone Šutoviene. Jānis un Magone zina labākās sēņu vietas, tāpēc viņu grozi nekad nepaliks tukši!

Kopā ar vecvecākiem produktīvu dienu pavadījis arī Latvijas populārākais ”drag queen” Amuna Davis, dodoties sēņot un priecājoties par pirmajām paša lasītajām meža veltēm.

Arī sportiste Sidnija Bukša un dziedātāja Laura Raila pastaigājas pa mežu, atpūtinot prātu un vēlāk palutinot sevi ar gardu mērcīti.

Neiztikt bez pasmiešanās par mušmirēm un dižošanās ar lielām neēdamajām sēnēm. Kaut gan ikviens zina jociņu, par to, ka nav neēdamu sēņu, ikvienu sēni var ēst vienreiz…

Vai tu jau esi šogad devies uz mežu pēc labumiem?

Foto: Ieva Sutugova ne tikai lieliski dzied, bet arī izgatavo rotas

5 komentāri