Rožu dārzs, saldējuma ballītes un aktīvā atpūta – Marija Zeltiņa stāsta, kā bauda vasaru Latvijā Piedāvā "Ekselence"

4 komentāri

Kad vēl, ja ne vasarā, pēc garas darba dienas varam ļauties sirsnīgām sarunām, baudot saldējumu.

Sarunā ar Maiju Rozīti-Krištopani aktrises Agnese Zeltiņas meita Marija atklāj, – saldējums ir neatņemama viņas vasaras sastāvdaļa, jo jau kopš bērnības tiek rīkotas saldējuma ballītes.

Ja būtu jāizvēlas šokolādes, plombīra vai zemeņu saldējums, Marija priekšroku dotu plombīra saldējumam ar zemenēm, tomēr iesaka nevis izvēlēties vienu, bet ēst visus.

Protams, vasarā neiztikt arī bez aktīvās atpūtas un rūpēm par iekopto rožu dārzu.

“Visi ūdens sporti un aktīvās atpūtas iespējas – tas viss ir vasarā. Man ir arī rožu dārzs, tādēļ garš atvaļinājums vasarā izpaliek, ir par ko rūpēties. Uz ārzemēm es cenšos braukt drēgnajā laikā un baudīt vasaru šeit,” stāsta Marija.

Jāpiebilst, ka gastronomijas pasaule Marijai ir sevišķi tuva. Viņa rada gardas un vizuāli iespaidīgas kūkas. Šobrīd gan konditorejas brīnumu radīšana ir mīļš hobijs, ko Marija nākotnē cer pārvērst biznesā.

“Es ceru, ka nākotnē tā būs mana pamata nodarbošanās. Tagad man ir citas prioritātes. Gan meitiņa, gan studijas paņem daudz laika, tādēļ esmu to nedaudz pabīdījusi, bet noteikti neesmu aizmirsusi,” piebilst Marija.

4 komentāri