Rolands Šteinbergs paviesojies vienā no Eiropas populārākajām slēgtajām ballītēm ”Pudra”

0 Komentāru
Rolands Šteinbergs paviesojies vienā no Eiropas populārākajām slēgtajām ballītēm ”Pudra”
Personīgais arhīvs

Dejotājs, šovu dalībnieks, jāšanas sporta tiesnesis Rolands Šteinbergs nedēļas nogalē bija devies uz kaimiņzemi Lietuvu, kur apmeklēja daudzu Eiropas zvaigžņu sapni – īpašo ”Pudra” ballīti. Ballītē tiek aicināti tikai tie ļaudis, kuri, pēc organizatoru domām, savā darbībā ir tik īpaši, ka pelnījuši ielūgumu.

Rolands vairākas reizes mēnesī dodas uz Lietuvu, kur dzīvo viņa draugu pāris Rimante Kruziokaite un viņas vīrs Deimantas Vaitkevicius. Rimante ir Viļņas populārās viesnīcas ”Stikliai” pārvaldniece, tāpēc, pateicoties sievietei, dejotājs ir biežs dažādu kaimiņzemes ballīšu viesis.

Kādā no šīm ballītēm viņu pamanīja ”Pudras” rīkotāji, un drīz vien Rolands saņēma video ielūgumu. Apskatot pasākuma mājaslapu, Rolands redzējis, ka kāds Lietuvā populārs cilvēks mēģina iegādāties ielūgumu, bet neveiksmīgi.

””Pudru” nevar apmeklēt kurš katrs, viesi saņem ielūgumus, un tikai šo aicināto cilvēku draugi var par lielu naudu iegādāties biļetes. Ielūgumus nodot citām personām nevar, ja neesi viesu sarakstā, iekšā netiksi. Trīs dienu ballīte ir grandioza. Nekad nebiju apmeklējis tāda mēroga pasākumu,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Rolands piebilstot, ka apmeklējis pirmās dienas ballīti un otrajā dienā bijis tikai dienas pasākumos.

Šogad pasākums norisinājās Lietuvas dabas brīnumā Kuršu kāpā, viesi nakšņoja Nidā atrodamajās viesnīcās vai viesu mājās.

Pludmalē notiekošie svētki paredzēti konkrētai cilvēku grupai. To apmeklē uzņēmēji, aktieri, mūziķi, sportisti, bagāto vecāku bērni. Pastaigājoties pa pilsētiņu, varēja redzēt daudzas luksusa klases automašīnas, kā arī cilvēkus, kuri prasa autogrāfus vai fotografējas ar pasākuma viesiem.

Ballīte visu trīs dienu garumā neatslāba, viesi naktī izklaidējās, bet dienas pavadīja, spēlējot dažādas sporta spēles. Mūzika neapklusa ne uz mirkli.

Dīdžeju spēlētā dažādu stilu mūzika, brīvība, visatļautība, seksīgi tērpi, dzērieni, partneru maiņa, “pūderi”, skūpstīšanās teju uz katra stūra, maskas, slavenības, tas viss raksturo ”Pudru”.

Izklaides vietā varēja iegādāties tikai ”Moët & Chandon” šampanieti, kas tiek uzskatīts par vienu no labākajiem šampaniešiem pasaulē. Lai dzertu šādu šampanieti, ir jābūt palieliem līdzekļiem bankas kontā.

”Nevienam nebija garlaicīgi, neviens nepētīja, kas ar ko izklaidējas. Nevienu neuztrauca, kāda cilvēka ādas krāsa, seksuālā orientācija, sasniegumi. Redzēju vairākus vīriešus rociņās sadevušos, redzēju dāmas skūpstoties. Valdīja ļoti brīva atmosfēra, neviens nemēģināja ielīst citu dzīvēs, guļamistabās,” stāsta Rolands.

Jāšanas sporta tiesnesis bija sajūsmā par notiekošo vēl pirms ieiešanas pasākumā. Pie ieejas ikvienam iedeva plastmasas stobriņus, kur glabāt izsmēķus. Neviens smēķētājs nemeta smiltīs cigarešu izsmēķus, visi izmantoja iedodos stobriņus. Šādu kārtību savā ziņā ietekmē saaicinātā publika, inteliģence.

”Saņemot video ielūgumu, tu nezini ne datumu, kurā būs ballīte, ne vietu, kur viss notiks. Ļoti īsu mirkli pirms pasākuma tiek saņemts papīra ielūgums kopā ar aproci. Ballītē bija īpašs ģērbšanās stils – mazliet pārspīlēts. Tur bija viesi gan kažokos, gan “fliteru” apšūtās žaketēs, mēteļos, ikviens bija ievērojis ģērbšanās stilu,” tā Rolands.

Dejotājs neslēpj, ka palicis uz vienu pasākuma dienu, jo, esot pasākumā, sapratis, kāpēc tam dots nosaukums ”Pudra”. Bija cilvēki, kuriem nepietika tikai ar šampanieša vieglo reibumu, bet gribējies cita veida apreibināšanos. Šādas aktivitātes Rolands neatbalsta un nevēlas redzēt.

”Ar draugiem dodoties no ballītes uz atpūtas māju, mūs apturēja policija un izrakstīja sodus. Viss tikai tāpēc, ka mums nebija atstarotāju. Tas ir forši, ka Lietuvā tik ļoti piedomā pie drošības jautājuma,” atzīstas Rolands.

Pēc pāris dienām braucot mājās no Lietuvas, vīrietis redzēja ballētājus jautros bariņos, dodoties uz viesnīcām, bija arī tādi, kas vienkārši atpūtās sēžot uz ielas un mētāja pa gaisu papīra naudu.

0 Komentāru